Molnlycke Health Care

Molnlycke Health Care

Шведська компанія Molnykle спеціалізується на виробництві медичних виробів - перев'язувальних матеріалів, засобів для профілактики і лікування ран, хірургічної продукції. Компанія заснована в 1849 році у м. Мелнліке. Головний офіс знаходиться в м. Гетерборг (Швеція). Виробничі підприємства бренду знаходяться в 40 країнах, товарами Molnykle користуються люди більш ніж у сотні країн.

Медичні товари бренду використовують як в домашніх умовах під час догляду за хворими, так і в лікарнях, під час хірургічних процедур.

Одні з найбільш важливих розробок бренду - засоби для профілактики і лікування ран. Асортимент товарів складається з перев'язувальних матеріалів, фіксуючих пов'язок, засобів для догляду за пошкодженою шкірою. Стерильні, сорбційні пов'язки Mepitel і Mepilex мають м'яке покриття, вбирають виділення з рани, мають антибактеріальні властивості. Вони забезпечують швидке загоєння ран. Завдяки запатентованій технології Safetac знижується ймовірність травмування ран при зміні пов'язки.

Molnykle працюють, щоб підвищити ефективність охорони здоров'я

Медичні процедури ефективніші зі спеціальними засобами. Завдяки пропозиціям бренду Molnykle можливе ефективне лікування великої кількості пацієнтів за прийнятними цінами.

Щоб представити медичним співробітникам дієві засоби, бренд працює безпосередньо з ними. Спочатку вони дізнаються про потреби покупців, тоді розробляють рішення для досягнення потрібних результатів. Якість і ефективність кожного створеного продукту підтверджують клінічними дослідженнями, тільки після цього представляють клієнтам.

Історія компанії Molnykle

У 1849 р. Г.Ф. Хеннінг заснував текстильне підприємство в м. Мелнліке (Mölnlycke), звідси і назва компанії. Вони виготовляли марлю. До початку 1900 років Mölnlycke був одним з головних постачальників даного товару у шведські лікарні.
1950 р. - Molnlycke стали лідером у Швеції серед виробників тампонів і пов'язок для ран, завдяки їм у лікарнях з'явилася готова фабрична продукція для одноразового використання, до цього лікарі повторно використовували промислову марлю.
У 1980-х рр. виникла технологія Safetac, на основі якої в 1989 р Були створені перші пов'язки Mepitel.
У 1990-х рр. бренд продовжував розвиватися в галузі хірургії та догляду за ранами, їз цього виросли два головних напрямки. Отримали популярність такі пов'язки для лікування ран, як Mepitel®, Mepiform® і Mepilex®.
1997 р. - SCA продає клінічний підрозділ Nordic Capital, яка об'єднує його з Kolmi-Set, придбаним раніше у Tamro, і дає ім'я Molnlycke Health Care AB.
1998 р. - Molnlycke Health Care AB стала незалежною підприємством.
У 2001 р. була представлена пов'язка Mepilex® Border для серйозних екссудуючих ран - пролежнів, виразок, розривів шкіри, опіків.

Investor AB придбали пакет акцій Molnlycke Health Care у Morgan Stanley в серпні 2010 року. Це придбання зробило Investor AB власником 96% акцій компанії, що залишилися 4% належать менеджменту компанії.

Компанія Molnlycke стала другим у світі виробником перев'язувальних засобів і до сих пір продовжує зростати.

Головні придбання компанії Molnlycke

1975 г. - Molnlycke придбали Svenska Cellulosa Aktiebolaget (SCA), одного з кращих європейських брендів гігієнічних засобів, паперової продукції. У SCA компанія створила клінічний підрозділ.
2005 - Molnlycke придбали Apax Partners, після злилися з Medlock Medical і Regent Medical. Об'єднання отримало назву Molnlycke Health Care Group.
2007 - Apax Partners продали компанію Molnlycke Health Care Group великим Investor AB і Morgan Stanley у січні 2007.
2008 - Molnlycke придбали Pharmaset (французьку компанію, яка спеціалізувалася на виготовленні хірургічних наборів).
2009 г. - Molnlycke придбали JKT, польську компанію одноразових хірургічних засобів.
2010 року - Molnlycke придбали Rynel Inc., американську компанію гідрофільних поліуретанових губок.

670800
0.0
6.00 грн.
БрендMolnlycke Health Care Країна виробникШвеція
БрендMolnlycke Health Care Країна виробникШвеція
310500
0.0
119.00 грн.
БрендMolnlycke Health Care Країна виробникШвеція
294000
0.0
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендMolnlycke Health Care Країна виробникШвеція
292005
0.0
1,346.00 грн.
БрендMolnlycke Health Care Тип пов'язкиАтравматичні сітчасті пов'язки Країна виробникШвеція
291010
0.0
549.00 грн.
БрендMolnlycke Health Care Тип пов'язкиАтравматичні сітчасті пов'язки Країна виробникШвеція
294100
0.0
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендMolnlycke Health Care Тип пов'язкиГубчаті пов'язки Країна виробникШвеція
287021
0.0
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендMolnlycke Health Care Тип пов'язкиПов'язки з сріблом Країна виробникШвеція
311070
0.0
86.00 грн.
БрендMolnlycke Health Care Країна виробникШвеція
Показати ще 12 товарів
Тип пов'язки
Країна виробник
Ціна

грн.  –  грн.

  • 0грн.
  • 1346грн.