Medo

Medo (Медо) - продукти польського виробництва, для створення яких залучено фахівців в галузі ортопедії і фізіотерапії. Medo виготовляють ортопедичні устілки для проблемних ніг, а також пропонують своїм клієнтам косметику для догляду за стопами. Перш ніж відправляти кожну пару устілок в ортопедичні салони і магазини, її якість додатково перевіряється. Це дуже важливо для пацієнтів з серйозними деформаціями або травмами стопи. Таким чином користувачі отримують ортопедичні вироби, в ефективності яких можуть бути впевнені. Бренд пропонує ортопедичні устілки для дітей в розмірах від 21 до 36, і ортопедичні устілки для дорослих від 36 до 46 розміру.

Ортопедичні устілки Медо рекомендують:

  • при поперечній, поздовжній плоскостопості, клишоногості - для правильної фіксації стоп і щиколоток;
  • при діабетичній стопі;
  • при зайвій вазі;
  • при захворюваннях суглобів;
  • при великих навантаженнях на ноги і стопи.

При виборі ортопедичних устілок Медо пацієнти радяться з лікарем, і вибирають модель устілок, виходячи з її функціонального призначення.

Косметика Медо для догляду за ногами

Лінійка косметичних засобів Медо буде корисною будь-якій людині. Косметичні засоби представлені невеликим асортиментом, але при цьому вони підходять для вирішення найпоширеніших проблем. Косметика розробляється з максимальною ретельністю, дерматологічно протестована і безпечна для здров'я, її можна використовувати людям з алергією.

Спрей для ніг Cover Aid використовують люди з чутливими ногами, натоптишами і мозолями, він відмінно підходить для літнього періоду, коли ноги страждають від пітливості. Спрей захищає шкіру від тертя, і не дає утворюватися мозолям.

Крем для ніг Cotoniq вибирають власники чутливої шкіри. Він створює на шкірі захисну плівку, робить шкіру м'якою, має легку і ніжну структуру, і перешкоджає подразненням.

Щоб зберегти ноги здоровими, варто дбати не тільки про їх чистоту, але й про чистоту взуття, яке ми носимо. Тому Медо створили Anti Bac - засіб, з яким миють внутрішні частини взуття. Він має у складі частки срібла, які вбивають шкідливі мікроорганізми.

812755611
1,162.00 грн.
812755610
1,068.00 грн.
БрендMedo Країна виробникПольща
БрендMedo Країна виробникПольща
БрендMedo Країна виробникПольща
Ціна

грн.  –  грн.

  • 125грн.
  • 1518грн.