Матраци ортопедичні

Чим ортопедичні матраци відрізняються від звичайних? Види ортопедичних матраців

Ортопедичні матраци підходять для різного віку і поділяються на кілька видів, залежно від своєї структури і наповнення. Спробуйте відпочивати на ортопедичному матраці, і ви більше не захочете від млостей про відмовлятися! Під час сну наортопедіческом матраці голова, шия і спина максимально розслаблені, оскільки навантаження распределяються оптимально на все тіло.

Ортопедичні матраци відмінно підійдуть людям з алергією, оскільки їх наповнення не викликає алергічних реакцій, а чохли часто мають антибактеріальне просочення, легко піддаються чищенню. Якщо ви хочете купити матрац, який добре підійде саме вашій спині, зверніть увагу на різні моделі - про види матраців ми розповімо нижче. Людям з проблемами опорно-рухового апарату лікар може порадити потрібну модель матраца.

Матраци відрізняються між собою різними видами пружин:

Залежні пружини - система "Боннель". До цих матраців все давно звикли - у них все пружини пов'язані між собою. При тиску на одну частину матраца починають прогинатися інші частини, що не дуже зручно. Тому велика частина користувачів все частіше звертають увагу на матраци з незалежними пружинами, або безпружинні моделі.

Незалежні пружини - всі пружини таких матраців знаходяться окремо один від одного, кожна має свій чохол. Щільність пружин різна - 256, 500, 1000 пружин на метр квадратний. Це дуже зручно, особливо якщо ліжко двоспальне - в цьому випадку матрац повністю не прогинається, рівномірно розподіляючи тиск тіла. Для виготовлення ортопедичних матраців найчастіше іспользуються такі матеріали, як повсть, меморіфом (піна памьяті), латекс.

Безпружинні матраци - кожна така модель має кілька блоків, з різних матеріалів. Їх також роблять їх латексу та повсті, м'якої піни, дуже подобаються покупцям моделі з кокосової койрой.

Матраци-Топпери

У нашому магазині представлений ще один вид матраців - тонкі Топпери, які кладуть поверх ліжок, диванів, навіть беруть в поїздки і подорожі.

У цій категорії немає товарів