Масажер пластмасовий Ляпко "Фараон"

88.00 грн.
В наявності
Доставка
Способи оплати
БрендЛяпко Країна виробникУкраїна
Опис

Виготовлений з екологічно чистого зносостійкого полімеру, який при терті не електризується, масажер дозволяє підтримувати під час масажу сприятливу структуру поля, що особливо важливо при масажі голови.

Масажер «Фараон» - це експериментально підібрана геометрична фігура, пропорції якої практично відповідають принципу золотого перетину. За своєю будовою форма масажера нагадує молекулу газу метану, який є основою світобудови. Додаткові виступи на масажних поверхнях - горбики різних форм (у вигляді півсфер і конусів із закругленою вершиною) перетворюють кожну кулю на злагоджену піраміду. Завдяки цим виступам зростає ефективність якісних властивостей масажера. Виступи утворюють поєднання складних лінз, які, у свою чергу, фокусують світлоенергетичні пучки і направляють їх на масажовану поверхню. Вершину масажера вінчає «корона», що підсилює неповторність масажера. Її форма в мініатюрі дублює тетраедр, одна з ніжок якого повернена таким чином, що всі виступи знаходяться в одному напрямку.

На відміну від існуючих масажерів, «Фараон» має значно більш виражені масажні властивості: за допомогою чотирьох площин з різними радіусами кривизни робочих виступів можна виконати чотири види загального і сегментарного масажу і п'ять різновидів точкового масажу. Поперемінне використання кожною із сторін масажера додає різні відчуття, що забезпечує універсальність його застосування. А саме: можливість підбору його властивостей для будь-якого віку, маси тіла, порогу чутливості, конкретної проблеми, що неможливо отримати при використанні інших масажерів.

«Фараон» надає позитивну дію на енергетичний стан людини, що сприятливо впливає на імунну систему, а це, у свою чергу, стабілізує загальний стан. У процесі масажу і після нього тканини генерують здорові коливання високої інтенсивності, які виправляють негативні і слабкі коливання порушених тканин, примушуючи їх вібрувати в здоровому ритмі. Методика застосування Масажер можна застосовувати з різною інтенсивністю. Для цього слід повернути його так, щоб вибрані Вами виступи масажера знаходилися в районі робочої поверхні. Чим гостріші виступи, тим більш глибокий і інтенсивний масаж вони дозволяють проводити.

Чотири види інтенсивності масажу:
-легкий масаж - це м'яке поверхневе масажування кулями з великим радіусом (основа піраміди);
-більш виражений масаж здійснюється великими напівсферами, розташованими на основних кулях; при цьому відбувається вплив на поверхневі шари м'язів;
-глибоке масаж виконується конусовидними виступами з кулястими вершинами. М'язи при цьому опрацьовуються на всю глибину;
високоефективний масаж - найбільш інтенсивний, служить для глибокої обробки м'язів, зв'язок і масажу до окістя (проводиться найгострішими конусовидними виступами).

При поверхневому масажі гострими конусовидними виступами досягається ефект легкої, дуже приємної, «лоскоче», дії, переходить в стан дійсного блаженства.

Тривалість масажу і його інтенсивність визначає отримання бажаного ефекту. Тривалий, до 15 хвилин і більше, масаж сприяє повному розслабленню м'язів, створює седативний (заспокійливий) ефект. Короткий масаж, 3-5-7 хв., Надає тонізуючу (стимулюючу) дію.

Під час сеансу слід виконувати кругові рухи за годинниковою стрілкою або подовжні - вгору-вниз. Для поліпшення ковзання масаж слід проводити через тонку тканину або легкий одяг. Для масажу можна використовувати різні креми та мазі. Масажер «Фараон» сприяє рівномірному розподілу їх на шкірі і ефективному всмоктуванню лікувальних мазей, бальзамів, антицелюлітних кремів. Широкий асортимент такої продукції надає Компанія АРГО: креми «Есобел», «Флорен-та», бальзам «Піхтовий», «Кедровий», крем-бальзам «Артро-хвоя» та інші. Комплексне використання крему і масажера дозволяє в 3-5 разів збільшити ефект від застосування крему і привести до більш економного його використання.

Використовуючи масажер «Фараон», можна проводити загальний, сегментарний і точковий масажі.

Загальний масаж надає позитивну дію на весь організм в цілому, приводячи до гармонії всі його системи. Для тонізації рекомендується проводити глибокий і найбільш інтенсивний масаж (третій і 4-а ступені інтенсивності) протягом 5-7 хвилин. А для релаксації - 1-а і 2-а ступені інтенсивності, протягом 15 хвилин.

Сегментарний масаж надає позитивну дію на певні системи організму, нормалізує роботу внутрішніх органів, залежно від рефлекторно-сегментарних зв'язків зони тіла, на якій проводиться масаж.

Точковий масаж є одним з методів рефлексотерапії. Він впливає на біологічно активні точки, надаючи терапевтичну і профілактичну дію.

Масажування однією кулькою або яким-небудь його виступом використовується для масажу окремих м'язових груп (міжреберні м'язи, м'язи кисті і стопи). За допомогою променів «корони» можна проводити точніший масаж зон відповідності, що використовуються в Су Джок терапії на кистях і стопах. Масування одночасно двома кульками застосовують для масажу довгих м'язів спини і м'язових груп гомілки, стегна, плеча, околопозвоночних м'язових груп.

Можна проводити антицелюлітний масаж, переміщаючи масажер вгору від коліна до стегна і в інших проблемних зонах. Найбільш відповідними тут є третій 4-й режими інтенсивності. Цей вид масажу руйнує целюлітні відкладення і активізує кровообіг, підсилює процеси життєдіяльності клітин шкіри, м'язів і сприяє їх оновленню. У результаті створюються умови для активізації обмінних процесів і розщеплення жиру. Перед сеансом антицелюлітного масажу важливо розігрітися (за допомогою ванни, душу або лазні).

Масажер «Фараон» є універсальним регулятором маси тіла. З метою втрати ваги обробляйте ділянку живота, спини, попереку, стегон за 20-40 хв до їди 3-м і 4-м видами виступів. Деякі користувачі після такого масажу із задоволенням виключають прийом їжі. А для підвищення ваги рекомендується застосовувати масаж 1-м і 2-м видами виступів через 5-15 хв після їди.

Ручний масажер «Фараон» рекомендований для застосування в домашніх умовах, а також в центрах масажу і мануальної терапії, реабілітаційних центрах, кабінетах ЛФК, лікувальних і санаторно-оздоровчих закладах. Професійного масажиста за допомогою масажера «Фараон» вдається додати у свій арсенал методів не тільки оригінальний і приємний для пацієнтів вид масажу, але і збільшити (за рахунок ергономічності цього масажера) свою працездатність в 2-3 рази.

Запобіжні заходи Перед масажем перевірте цілісність куль масажера. При наявності механічних пошкоджень слід провести шліфовку надфілем або наждачним папером. Не рекомендується робити масаж при наявності гнійників (фурункулів) та інших виражених пошкоджень шкірного покриву, а також в зонах збільшених лімфатичних вузлів і при захворюваннях, що супроводжуються високою температурою.

Масажер «Фараон» рекомендується зберігати в упаковці, оскільки вона виконана у формі піраміди. Піраміда в зоні своєї діяльності виправляє структуру простору, наближаючи його до стану гармонії. Поміщений в піраміду масажер очищається від негативних інформаційних полів і отримує позитивний заряд трьох найбільш потужних польових структур - «пі», «омега» і «мю».

Спільне застосування аплікаторів Ляпко, голчатих валків і масажера «Фараон» взаємно потенціює (збільшує) їх лікувальну ефективність. Крім того, масаж після застосування аплікаторів дозволяє поліпшити дифузію корисних металів з шкірного покриву через кров по всьому організму. Комфортний і практичний, а головне, доступний масажер «Фараон» позбавить вас від багатьох проблем, стане Вам хорошим другом і надійним захисником Вашого здоров'я!

Переконайтеся в цьому самі!

Бренд
Ляпко
Країна виробник
  • Україна
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

  • Ортопедичні устілки