Масажер пластмасовий Ляпко "Фараон Л"

143.00 грн.
В наявності
Доставка
Способи оплати
БрендЛяпко Країна виробникУкраїна
Опис

Кожному кристалу властиві власні вібрації, притаманні лише йому аспекти свідомості, пам'ять і енергетика.

Таким чином, використовуючи енергію мінералів, можна очищати, зцілювати і гармонізувати проблемні органи і системи.

Ці унікальні властивості мінералів найбільш ефективні в массажерах пластмасових Ляпко «Фараон Л», що мають структуру тригранної піраміди і підсилюють її цілющі властивості, тому що на одній з площин вставлені камені.

На відміну від існуючих масажерів, «Фараон Л» має виражені масажні властивості: за допомогою чотирьох площин з різними радіусами кривизни робочих виступів можна виконати чотири види загального і сегментарного масажу, а також п'ять різновидів точкового масажу.

Поперемінне використання кожною із сторін масажера - додає різні відчуття, що забезпечує універсальність його застосування. А саме: можливість підбору властивостей для будь-якого віку, маси тіла, порогу чутливості, конкретної проблеми, що неможливо отримати при використанні інших масажерів.

«Фараон Л» надає позитивну дію на енергетичний стан людини, сприятливо впливає на імунну систему, а це, у свою чергу, стабілізує загальний стан.

У процесі масажу і після нього тканини генерують здорові коливання високої інтенсивності, які виправляють негативні і слабкі коливання тканин, примушуючи їх вібрувати в здоровому ритмі.

Масажери пластмасові Ляпко «Фараон Л» унікальні тим, що поєднують в собі позитивний загально оздоровлюючий вплив пірамідальної структури, багаторазово посилене впливом мінералів. Така будова масажера дозволяє впливати і на фізичне тіло, і, що важливо, на тонкі польові структури організму, в яких, по суті, і криються основні причини захворювань.

ТИГРОВЕ ОКО

Лікувальні властивості

Показаний хворим і ослабленим людям, надає благотворну дію при жіночих захворюваннях, хронічних депресіях, знижує кров'яний тиск, нормалізує сон і роботу нервової системи, позбавляє від нічних кошмарів і постійного недосипання, допомагає при бронхіальній астмі, псоріазі, знімає запалення в суглобах. Благотворно впливає на зниження сприйнятливості людини до зміни погоди.

Магічні властивості

Камінь володіє сильною захисною енергетикою. Магічні властивості тигрового ока були відомі ще з давніх часів. Камінь вважали сонячним, в більшості випадків його використовували як оберіг від впливу чорних магів і злих духів, камінь захищав свого власника від псування і пристріту.

Вплив на чакри: впливає на чакру сонячного сплетення, відповідальну за печінку, селезінку і інші органи травної системи. Ця чакра пов'язана з волею, управлінням емоціями і уявою.

Знаки зодіаку: Близнюки, Діва.

ГРАНАТ

Лікувальні властивості

Гранати позитивно впливають на травлення, дихання, кровообіг та імунну систему, допомагають при високій температурі, запаленні горла і головних болях. Корисні для травлення, при захворюваннях шкіри, при запорах і алергії.

Магічні властивості

Гранат - камінь любові, здатний відганяти печаль і приносити радість власникові. Вважається, що червоні гранати збуджують сексуальність, викликають почуття відваги, стимулюють волю і витривалість. Ці мінерали є символами вірності, віри, відданості і сили.

Вплив на чакри: впливає на крижову чакру, що постачає енергією пряму кишку і опорно-руховий апарат; сприяючу волі до життя, фізичної енергії, потенції; що викликає відчуття впевненості і стійкості.

Знаки зодіаку: Діва, Стрілець, Козеріг, Телець, Лев, Водолій, Скорпіон.

ЗМІЙОВИК (ЗМІЇНИЙ)

Лікувальні властивості

Сприяє очищенню організму і крові. Підвищує стійкість організму до багатьох захворювань. Використовується при діабеті, гіпоглікемії, паразитарних інфекціях, а також для поліпшення засвоєння кальцію і магнію. Допомагає при головному болю, прискорює зрощення кісток.

Магічні властивості

Змійовик допомагає в медитації і духовних шуканнях, убезпечує власника від негативних впливів недоброзичливців. Може використовуватися для очищення всіх чакр, особливо для активації тім'яної. Надає відчуття впевненості.

Вплив на чакри: впливає на серцеву чакру, відчутно допомагає на серцево-судинну систему, грудну клітку, хребет і руки. Ця чакра зміцнює волю, сприяє відкритості, чутливості. Також камінь впливає на чакру сонячного сплетення, яка впливає на органи травної системи. Чакра пов'язана з волею, управлінням емоціями і уявою.

Знаки зодіаку: Діва, Скорпіон, Козеріг.

АМЕТИСТ

Лікувальні властивості

Використовується для зняття стресу, зміцнення ендокринної та нервової систем, збільшення активності правої півкулі мозку, нормалізації дії епіфіза і гіпофіза, очищення крові. Він регулює кровотворення і покращує кровообіг. Гармонізує всі рівні свідомості, сприяє підвищенню інтелекту.

Магічні властивості

Вважається, що аметист наділяє людину проникливістю, гасить душевний біль, тривогу, наповнює ауру добрими намірами, допомагає контролювати злі думки, емоції. Під час медитації він сприяє досягненню спокою і розслаблення, дає відчуття заспокоєння. Ініціює розкриття «третього ока».

Вплив на чакри: впливає на лобову чакру (чакру Третього ока). Очищаючи її, робить кольори аури яснішими, сприяє внутрішньому баченню.

Знаки зодіаку: Близнюки, Терези, Водолій.

КОШАЧЕ ОКО

Лікувальні властивості

Литотерапевти припускають, що всі камені з ефектом «котячого ока» діють однаково. Вони допомагають при бронхіальній астмі, анемії, нападах ревматизму, здатні послабити болі в суглобах. Деякі народні цілителі вважають, що ці камені є хорошим засобом лікування різних захворювань горла і дихальної системи.

Магічні властивості

Мінерал привертає до свого власника взаємну любов, притягує симпатію оточуючих. Боязких і невпевнених у собі людей він наділяє мужністю, чарівністю. Допомагає уникнути конфліктів, налагодити стосунки в сім'ї і на роботі, привертає прихильність начальства.

Вплив на чакри: впливає на горлову чакру.

Знаки зодіаку: Діва, Близнюки

АГАТ

Лікувальні властивості

Агати збільшують потенцію, допомагають при тривалому затяжному кашлі і хворобах горла. Сприяють нормалізації кислотності шлункового соку, а також детоксикації організму. Надають позитивну дію на щитовидну залозу і судинну систему, лікують органи дихання і травлення: печінка, жовчні шляхи.

Магічні властивості

Агат може захистити від енергетичних атак і «енергетичного вампіризму». Переймає на себе негативну енергію. У Європі агат був символом здоров'я, процвітання та довголіття.

Вплив на чакри: агати впливають на всі чакри в залежності від кольору каменю.

Знаки зодіаку: Телець, Близнюки

ГЕМАТИТ

Лікувальні властивості

Гематит або, як його часто називають, кровавик, позитивно впливає на систему кровообігу, нормалізує артеріальний тиск, збільшує опірність стресам, стимулює сексуальну енергію. Він лікує хвороби печінки, нирок, селезінки і підшлункової залози. Гематит може допомогти при сечових і гормональних розладах, а також при венеричних захворюваннях.

Магічні властивості

Гематит є символом хоробрості й мудрості. З давнини люди вважали, що він дає сили і невразливість в бою, сприяє збереженню оптимізму, хоробрості і волі.

Бренд
Ляпко
Країна виробник
  • Україна
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

  • Ми рекомендуємо
  • Ортопедичні устілки