Lohmann & Rauscher

Lohmann & Rauscher

Lohmann & Rauscher – провідна міжнародна компанія, яка займається виробництвом медичних приладів і засобів гігієни для здоров’я. Заснована «L&R» у 1998 році шляхом злиття двох компаній – німецької «Lohmann» (1851 р.) та австрійської «Rauscher» (1899 р.).

У компанії «Lohmann & Rauscher» працює понад 5 тисяч працівників у всьому світі: представництво у 50 дочірніх компаніях, пакети акцій у 27 країнах, 130 компаній-партнерів. Розташована «L&R» у німецькому Ренгсдорфі та австрійському Відні.

На сайті «Svit-zdorovya.com» триває оновлення товарів та послуг від бренду «Lohmann & Rauscher». Пропонуємо, наприклад, поглинаючу пов'язку зі сріблом і активованим вугіллям, розміром 10х10 см, яка завдяки своїй високо поглинаючій здатності та м’якості, не приклеюється до пораненої ділянки тіла та дозволяє шкірі «дихати». Значна антисептична дія досягається шляхом поєднання активованого вугілля та срібла, якими просочена поглинаюча пов’язка бренду «L&R». Таким чином, рана швидше заживає та відновлюється загальний шкірний покрив.

Серед іншого асортименту продукції «L&R» налічуються понад 16 тис. товарів. Це перев’язувальні матеріали, бинти, опори та ортези, ранові пов’язки для всіх фаз загоєння, операційні системи, засоби жіночої гігієни та інші споживчі товари.

20705
(Відгуки: 1)
5
В наявності
335.00 грн. 268.00 грн.
Ви економите: 67.00 грн.
БрендLohmann & Rauscher Тип пов'язкиПов'язки з сріблом Країна виробникАвстрія
Тип пов'язки
Країна виробник
Ціна

грн.  –  грн.

  • 335грн.
  • 335грн.