Коректор постави ортопедичний ОТ-1Д-4 COMFORT

ОТ-1Д-4_D612
1,648.00 грн.
В наявності
Графіт
Доставка
Способи оплати
БрендReabilitimed КолірГрафіт Країна виробникУкраїна РозмірS
Опис
Ортопедичний корсет-реклінатор з металевими ребрами жорсткості, чудово облягає завдяки застосуванню легкого еластичного бандажного полотна.

Показання до застосування

Коректор постави з ребрами жорсткості коригує неправильну поставу, зменшує болі в верхньому відділі спини, викликані кіфозом, сколіозом, остеопорозом або артритом, запобігає деформації хребта. Застосовується для тренування хорошої постави або при слабкій мускулатурі грудної клітини. У разі травм ключиці, які потребують оперативного втручання, при крилоподібних лопатках.

Особливості:

  • Металеві ребра жорсткості покращують поставу і допомагають утримувати хребет прямо.
  • Ребра жорсткості допомагають вирівняти спину і забезпечити правильну поставу, їх при необхідності можна моделювати в залежності від необхідного ступеня фіксації.
  • Широкі ремені коректора м'яко розподіляють тиск на плечі, комфортно розташовуються навколо тулуба і утримують виріб в правильному положенні.

Як правильно носити коректор постави

Реклінатор рекомендується надягати безпосередньо на нижню білизну з бавовни. Розмістіть спинку коректора на своїй спині. Розправте плечі. Пропустіть руки в петлі ременів реклінатор і закріпіть коректор постави на животі за допомогою текстильної застібки, переконайтеся, що ребра жорсткості розташовані симетрично щодо хребетного стовпа.

УВАГА!

Не слід затягувати бандаж занадто сильно, щоб уникнути порушення дихання і кровообігу.

Режим і терміни носіння

Починати від 2 годин на день, поступово доводити до 4 годин на день без перерви або до 6 годин на день з перервами по 2 години; індивідуальний режим і терміни носіння визначає лікар.

Не допускається припинення використання реклінатор без узгодження з лікарем. Не допускається самостійна зміна конструкції реклінатора. Не допускається експлуатація пошкодженого реклінатора.

Перед використанням обов'язково прочитайте інструкцію та порадьтесь з лікарем.

Протипоказання: відкритий перелом ключиці.

Таблиця розмірів

Розмір Обхват під грудною клітиною, см
Sp 45-50
Mp 50-60
Lp 60-70
S 70-80
M 80-90
L 90-100
XL 100-110

Увага

Вироби успішно пройшли доклінічні та клінічні випробування на базі Українського науково-практичного Центру екстреної допомоги та медицини катастроф МОЗ України. Виробництво успішно сертифіковано органом по сертифікації Quality Austria відповідно до міжнародного стандарту ISO 13485 - 2016. Це свідчить про високу якість і ефективність використання ортопедичних виробів.

Повернення і обмін

Відповідно до постанови "Про реалiзацiю окремих положень Закону Украни" Про захист прав споживачiв "вiд 19 березня 1994р. № 172 ", поверненню і обміну не підлягають:
  • товари сан. гігієни та особистого користування (такі як білизна, компресійний трикотаж і т.д.);
  • товари медичного призначення;
  • корсетні вироби.
Бренд
Reabilitimed
Колір
Графіт
Країна виробник
  • Україна
Розмір
S
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

  • Ми рекомендуємо
  • Ортопедичні устілки