Колготки противарикозні компресійні для чоловіків 1 клас компресії Pani-Teresa PT 0476

PANITERESAPT0476
1,326.00 грн.
Немає у наявності
Доставка
Способи оплати
БрендPani Teresa Medica Країна виробникПольща
Опис

Артикул: PT 0476
Марка: Pani Teresa®
Виробник: PANI TERESA MEDICA SA
Склад: Поліамід 61% Еластан 39%

Доступні розміри: I, II, III, IV, V, VI,
Доступні кольори:
Світло-бежевий - VISONE,
Темно-бежевий - GLACE,
Темно-синій - BLUE NAVY,
Графітовий – GRAPHITE,
Чорний - NERO,
Середній бежевий – BEIGE.
Доступні типи: закритий носок, з відкритим носком.
Доступні довжини: нормальні, короткі.

Опис продукту

Колготи медичні компресійні чоловічі CCL1 Pani Teresa® PREMIUM є антиварикозним продуктом компресійної дії. Колготи були зроблені в спеціально розробленій структурі, з використанням вищого сорту сировини.

Колготи використовуються для лікування венозних захворювань зменшуючи симптоми таких захворювання, як: нічні судоми в литкових м'язах, дрібні розширення вен кишки - так звані "судинні зірочки", біль у ногах у вечірній час, набряк через довге стояння на ногах пов'язаний із тривалим сидінням, а також від подорожей.

Тільки правильно підібраний розмір виробу дозволяє зберегти лікувальні дії. Для визначення правильного розміру, необхідно виміряти ноги в певних місцях згідно із таблицею.

Вимірювання слід проводити вранці, коли ноги після нічного сну, не набряклі. Слід виміряти, як праву, так і ліву ногу так як не завжди виміри на обох ногах однакові.

Компресійні колготи для чоловіків Pani Teresa® PREMIUM характеризуються змінною, ступінчастою компресією, яка є необхідною умовою ефективної терапії. Для виробів 1 класу, компресія становить 15 – 21 мм рт. ст. Ці значення підтверджені сертифікатами.

Показання:

* Варикозне розширення вен (варикозне розширення вен первинне і вторинне варикозне розширення вен в період вагітності, в якості допоміжного засобу у лікуванні атеросклероз судин після хірургічних процедур, виконуваних на венах)

* Тромбоемболія-тромбоз (тромбофлебіт, а також стан після загоєння запалених вен, тромбоз глибоких вен у нозі, стан після тромбозів, посттромбофлебітичний синдром, противотромбозна профілактика)

* Хронічна венозна недостатність (профілактика і лікування виразок на ногах, венозна недостатність, ангіодисплазія)

* Набряк (лімфатичні судини, в період вагітності, посттравматичні, післяопераційні, циклічні набряки, самобутні, застой внаслідок знерухомлення /синдром застою суглобів, парез і частковий парез кінцівок)

Абсолютні протипоказання: розширена оклюзія вен, некомпенсована серцева недостатність, септичний флебіт, синюшний набряк кінцівок.

Відносні протипоказання: явно виражена дерматоз, висока чутливість кінцівок, цукровий діабет, хронічне запалення суглобів, непереносимість на матеріал з якого виготовлені продукти.

Інструкції по одяганню:
Медичні компресійні колготи одягаються по іншому, ніж звичайні колготи. Компресійні продукти слід одягати вранці, після нічного відпочинку, краще всього перед підйомом, в положенні лежачи або після пробудження. При одяганню ви можете застосовувати гумові рукавички, обережно, щоб не пошкодити продукт нігтями, годинником або прикрасами на пальцях. Не одягати на відкриті рани. Не слід тягнути виріб вгору, але обережно зібрати виріб у руках по всій довжині. (Не слід ловити продукт прямо за стрічку підтримуючого шва.) Одягати від пальців до щиколотки, рівномірно розприділити на нозі. Зверніть увагу на точне розташування п'яти. Одягати до коліна, ретельно розподіляючи на литці, трохи зменшуючи напруги, що виникає через одягання, розгладити внутрішньою стороною долоні.

Виріб одягнути на всю довжину. Колготи слід спочатку одягати на одну ногу до коліна, потім на іншу ногу, лише тоді до повної довжини колготок.

Неправильний догляд за шкірою п'ят також носіння неправильного взуття (наприклад, устілки у взутті, які збільшують тертя), можуть сприяти пошкодженню продукту.

Бажанообмежити контакт продукту з жирними мазями, кремами, маслами та подібними речовинами.

Поради по догляду:
Компресійний продукт слід прати кожен день, після носіння. Прати вручну або в пральній машині з використанням засобу для делікатних тканин, при температурі 40°C (програма для прання делікатних тканин). Не застосовувати відбілювачі і кондиціонер для білизни. Прати краще окремо або, принаймні, з тканини схожого кольору.

Продукт компресійний слід сушити розвісивши на сушарці, захищаючи від попадання прямих сонячних променів або в барабані пральної машини використовуючи безпечну програму. Не чистити хімічними речовинами, не застосовувати плямовивідників. Зберігати при кімнатній температурі, в сухому приміщенні. Берегти від прямих сонячних променів.

Застосування:
Для вибору класу компресії, розміру і використання слід проконсультуватися з лікарем. Продукт компресійний слід одягати вранці, наскільки це можливо після пробудження і носити весь день.

У разі виникнення будь-яких проблем або больових відчуттів під час носіння компресійних виробів необхідно проконсультуватися з лікарем.

Медична ефективність компресійних виробів гарантується при правильному догляді протягом 6 місяців. Після цього періоду носіння знижується терапевтична ефективність виробу через втому та зношення матеріалу

AT – довжина колготок;

AG – довжина панчіх;

AD – довжина гольфів;

K - середня точка промежини;

cG – окружність вимірюється на 5см нижче K;

cF – окружність вимірюється на середині відстані між K і E;

cE – окружність вимірюється через центр колінної чашечки і на задній частині коліна;

cD – окружність вимірюється нижче горбистості великогомілкової кістки;

cC – окружність вимірюється в найбільшій окружності литки;

cB1 – окружність вимірюється в місці, де ахіллесове сухожилля переходить в м'язи гомілки;

cB – окружність вимірюється в щиколотці в місці найменшої окружності.

Бренд
Pani Teresa Medica
Країна виробник
  • Польща
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

  • Ми рекомендуємо
  • Ортопедичні устілки