Діабетичні тапочки /капці для жінок

Діабетичні тапочки для жінок

Догляд за здоров'ям і красою ніг - важлива частина турботи про себе для кожної жінки. Багато уваги необхідно приділяти проблемним і чутливим стопам. Людям із захворюваннями ніг важливо вибирати комфортне, легке, приємне до шкіри взуття, в тому числі таким має бути домашнє взуття.

Виробники ортопедичного взуття пропонують тапочки, конструкція яких дозволяє рівномірно розподіляти тиск на стопи. Таке взуття не здавлює ногу і не має швів, які могли б зашкодити людям із чутливими стопами.

У нашому асортименті - моделі відомих виробників Доктор Луїджі і Доктор Орто. Вони пропонують жіночі ортопедичні тапочки, зроблені з високоякісних матеріалів, з відмінними дихаючими властивостями.

Тапочки жіночі для проблемних ніг представлені широкою гамою кольорів. Тут є яскраві рожеві, червоні, лілові моделі, приглушені зелені та сині, класичні чорні, сірі, коричневі.

Тапочки підходять не тільки людям з діабетом. Вони сподобаються кожній людині, яка дбає про здоров'я і красу своїх ніг. Естетично привабливий вигляд і відчуття комфорту - це те, що поєднує в собі зручне домашнє взуття.

Діабетичні тапочки не перетискають ноги у передній частині. Ми особливо рекомендуємо тапочки Доктор Орто людям з проблемою «кісточки» на нозі. Матеріал тапочок добре пристосовується до форми ноги, тому кісточка буде надійно захищена.

Ще одна категорія жінок, яким підходять ортопедичні тапочки - майбутні мами. Їм сподобаються яскраві тапочки Доктор Луїджі. У ортопедичному взутті знімається навантаження з хребта і суглобів ніг, виникає відчуття легкості при ходьбі.

У магазині Світ Здоров'я ми пропонуємо купити діабетичні, ортопедичні тапочки для жінок зі швидкою доставкою в будь-яку точку України. Наші співробітники будуть раді проконсультувати і відповісти на ваші запитання.

У цій категорії немає товарів