Jalsosa

Jalsosa

Іспанський виробник Jalsosa розробляє засоби по догляду за тілом для лежачих хворих, а також товари для догляду за малюками. Найвідоміший продукт бренду Jalsosa - запатентовані пінні губки, їх купують для лікарень, медичних центрів і домашнього догляду за хворими. Одноразові пінні губки Jalsosa поширені у 20 країнах світу. Ці вироби полегшують догляд за лежачими пацієнтами, за допомогою однієї губки можна очистити все тіло людини, використовуючи при цьому 30 мл води.

Історія бренду Jalsosa почалася в 1985 році, коли медичний працівник Хосе Антонія Лопес Санчес-Оканья виявив у своїй роботі відсутність продукту для щоденної гігієни пацієнтів, прикутих до ліжка. У нього виникла ідея готових пінних губок. До цього очищення шкіри лежачих хворих проводили за допомогою звичайних банних губок, або марлевої тканини. Ці способи актуальні і зараз, але всі користувачі пінних губок відзначають, наскільки легше з ними доглядати за хворим. Крім того, одноразові губки мають перевагу з точки зору гігієни.

Засновник пінної губки запатентував свою ідею і почав працювати над створенням і поширенням пінної губки. Перші губки були виготовлені у невеликому місті площею всього 60 м2, Когольйос-Вега (Гранада, Іспанія). За допомогою процесу, призначеного для виготовлення гелю, яким просочувалися губки, їх сушили, різали і нарешті фасували. Без сумніву, важке завдання, оскільки на ринку не було спеціальної машини для виробництва цього продукту. Однак Хосе Антоніо поступово розробляв серію машин, за допомогою яких йому вдалося виготовити перші мильні губки разового користування, вони отримали назву Begobaño.

Перші виробничі партії товарів були продані лікарням і резиденціям у провінції Гранада. Лікарня для матері і дитини Гранади була однією з перших клієнтів. У цьому завданні також допомагали троє дітей Хосе Антоніо, поступово переймаючись підприємницької філософією своїх батьків. Бізнес ріс, тому виникали нові потреби, і для цього наймався персонал на спеціалізовані робочі місця, розроблялася автоматизація процесів, створювалися нові гелеві рецептури.

Сьогодні завдяки відданості своїх співробітників компанія продовжує працювати з тією ж метою, що і її творець на початку шляху. Це призвело компанію до лідерства у галузі охорони здоров'я. Jalsosa обслуговує понад 70% національного попиту, а також збільшує асортимент, охоплюючи область фармацевтики і обслуговуючи роздрібних клієнтів.

Бренд присутній в більш ніж 20 країнах світу, гарантуючи темпи зростання від 15 до 20% щорічно, що призводить до постійного оновлення ліній розробки продуктів і розширення виробничих процесів.

Jalsosa - прямий постачальник своєї основної сировини (волокон і мішечків, які огортають губки), бренд також поширює інші гігієнічні засоби - гелі для ванн, лосьйон, креми, одеколони, особливо виділяючи виробництво пінних одноразових губок. Виробник створює більше 1 мільйона губок кожного дня.

Продукція Jalsosa змінює систему особистої гігієни у всьому світі, полегшуючи гігієнічні звички за допомогою пінних одноразових губок. Вони концентрують свої зусилля на здоров'ї всіх типів шкіри, щоб постійно пропонувати продукти високої якості кожному клієнту.

БрендJalsosa Країна виробникІспанія
БрендJalsosa Країна виробникІспанія
Babybaño
0.0
25.00 грн.
БрендJalsosa Країна виробникІспанія
БрендJalsosa Країна виробникІспанія
Країна виробник
Ціна

грн.  –  грн.

  • 25грн.
  • 199грн.