Інвалідні візки з електроприводом

Інвалідні візки з електроприводом - найкращі моделі на ринку

Пацієнтам з серйозними порушеннями опорно-рухового апарату важко самостійно управляти механічними інвалідними візками. Щоб ці користувачі могли впоратися самі, для них виготовляют моделі з електроприводом..

Інвалідні коляски з електроприводом управляються тільки за допомогою джойстика. Управління дуже легке, не вимагає сили у м'язах. Таким чином люди з обмеженими можливостями пересуваються вдома і на вулиці без сторонньої допомоги. Так, в побутових справах не обійтися без помічника, але такий спосіб пересування дає набагато більше свободи.

Багато залежить від поверхонь, по яких пересувається людина. Нерідко доводиться переміщатися по нерівних вулицях і вуличках. Коляска з електроприводом без труднощів переміщується по асфальту, гравію, піску і т.п.

Щоб людина мала можливість долати бордюри, сходи та інші перешкоди, частина колясок оснащена спеціальними підйомними пристроями.

Коляски з електроприводом дозволяють добре маневрувати при пересуванні. Оскільки вони мають широкий функціонал і представлені різними моделями, перед вибором моделі багато покупців консультуються зі своїм лікарем.

Що потрібно врахувати при покупці колясок з електроприводом

Електроколяски коштують дорожче звичайних, але ця ціна повністю оправдовує себе. З такою коляскою людина без жодних труднощів долає великі відстані, не докладаючи при цьому зусиль, тільки керуючи джойстиком.

Деякі моделі складаються частково, деякі не складаються. Тому потрібно пам'ятати, що конструкції з електроприладом найскладніші.

Купити інвалідні коляски з електроприладом на сайті Світ Здоров'я можна з швидкою доставкою по Україні. Ми завжди готові надати компетентну консультацію, допомогти вибрати модель відповідно до ваших індивідуальних потреб.

OSD-COMPACT
79,999.00 грн.
БрендOSD Країна виробник Італія
VZT-Invacare Leo NG
88,900.00 грн.
OSD-ROCKET
89,999.00 грн.
БрендOSD Країна виробник Італія
OSD-PCC 1600
59,999.00 грн.
БрендOSD Країна виробник Італія
Scooter-Maxi-Plus
99,999.00 грн.
БрендOSD Країна виробник Італія
Показати ще 12 товарів
Фильтры товаров
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 29990грн.
  • 256900грн.