Invacare

Invacare

Корпорпація Invacare - світовий лідер з виробництва домашньої медичної техніки та обладнання для реабілітації. З 1885 року співробітники концерну працюють над тим, щоб своїми продуктами полегшити життя пацієнтам, людям з обмеженими можливостями, людям похилого віку. Штаб-квартира Invacare знаходиться в м. Елірія, штат Огайо. Invacare поставляє свою продукцію у 80 країн світу. Компанія зареєстрована на Нью-Йоркській фондовій біржі під символом IVC.

Історія компанії

Спочатку компанія мала іншу назву - Worthington (Уортінгтон), і спеціалізувалася на виготовленні інвалідних колясок. Історія Invacare розпочалася в 1970-х роках, коли виробник медичного обладнання Technicare був придбаний компанією Johnson & Johnson. Вони вирішили продати підрозділ з виробництва інвалідних колясок, відоме як Invacare. А. Малахі Міксон, який працював віце-президентом з маркетингу в Technicare, організував невелику групу інвесторів, щоб зібрати необхідну для покупки суму. Тоді Invacare стала самостійною компанією.

Міксон і його команда почали створювати компанію, яка буде робити набагато більше, ніж просто виробляти і продавати товари для домашнього використання. Дотримуючись філософії «Так, ти можеш», компанія за допомогою своїх продуктів і послуг прагне допомогти людям з обмеженими можливостями досягти кращої якості життя.

Invacare розробляють продукти, які будуть надійними, зручними у використанні і безпечними для кожного клієнта. Компанія неодноразово отримувала нагороди за результати своїх досліджень і нововведень. Великим попитом користуються їх функціональні медичні ліжка з пультом управління, портативні концентратори кисню.

Компанії також належить бренд Küschall (Кюшаль), відомий по всьому світу своїм асортиментом інвалідних колясок. Коляски цього бренду дуже легкі, дозволяють швидко маневрувати і вести насичений спосіб життя, подорожувати і брати участь в спортивних змаганнях людям з обмеженими здібностями.

Компанія виробляє лінійки колясок для інвалідів з ручним і електричним управлінням, в асортименті представлені додаткові аксесуари для колясок; медичні ліжка; протипролежневі подушки і матраци; прилади для оксигенотерапії, кисневі концентратори; витяги для інвалідів, електроскутери.

З моменту придбання компанія прийшла до світового лідерства на ринку домашньої медтехніки. Invacare зросла з трьох фабрик до 30 300 співробітників, товари компанії отримують хороші відгуки від користувачів з різних країн. Продукція Invacare доступна і для українських покупців.

VZT-Invacare Leo NG
88,900.00 грн.
MX1
30,900.00 грн.
БрендInvacare Країна виробникВеликобританія
AT001
2,600.00 грн.
БрендInvacare Країна виробникФранція
Propad Profile
5,900.00 грн.
БрендInvacare Країна виробникВеликобританія
Standart Seat
1,390.00 грн.
БрендInvacare Країна виробникВеликобританія
VZT-Invacare Basic blue
11,290.00 грн.
БрендInvacare Країна виробникВеликобританія
Medley Ergo W
34,900.00 грн.
Показати ще 12 товарів
Ціна

грн.  –  грн.

  • 0грн.
  • 256900грн.