Invacare

Invacare

Корпорпація Invacare - світовий лідер з виробництва домашньої медичної техніки та обладнання для реабілітації. З 1885 року співробітники концерну працюють над тим, щоб своїми продуктами полегшити життя пацієнтам, людям з обмеженими можливостями, людям похилого віку. Штаб-квартира Invacare знаходиться в м. Елірія, штат Огайо. Invacare поставляє свою продукцію у 80 країн світу. Компанія зареєстрована на Нью-Йоркській фондовій біржі під символом IVC.

Історія компанії

Спочатку компанія мала іншу назву - Worthington (Уортінгтон), і спеціалізувалася на виготовленні інвалідних колясок. Історія Invacare розпочалася в 1970-х роках, коли виробник медичного обладнання Technicare був придбаний компанією Johnson & Johnson. Вони вирішили продати підрозділ з виробництва інвалідних колясок, відоме як Invacare. А. Малахі Міксон, який працював віце-президентом з маркетингу в Technicare, організував невелику групу інвесторів, щоб зібрати необхідну для покупки суму. Тоді Invacare стала самостійною компанією.

Міксон і його команда почали створювати компанію, яка буде робити набагато більше, ніж просто виробляти і продавати товари для домашнього використання. Дотримуючись філософії «Так, ти можеш», компанія за допомогою своїх продуктів і послуг прагне допомогти людям з обмеженими можливостями досягти кращої якості життя.

Invacare розробляють продукти, які будуть надійними, зручними у використанні і безпечними для кожного клієнта. Компанія неодноразово отримувала нагороди за результати своїх досліджень і нововведень. Великим попитом користуються їх функціональні медичні ліжка з пультом управління, портативні концентратори кисню.

Компанії також належить бренд Küschall (Кюшаль), відомий по всьому світу своїм асортиментом інвалідних колясок. Коляски цього бренду дуже легкі, дозволяють швидко маневрувати і вести насичений спосіб життя, подорожувати і брати участь в спортивних змаганнях людям з обмеженими здібностями.

Компанія виробляє лінійки колясок для інвалідів з ручним і електричним управлінням, в асортименті представлені додаткові аксесуари для колясок; медичні ліжка; протипролежневі подушки і матраци; прилади для оксигенотерапії, кисневі концентратори; витяги для інвалідів, електроскутери.

З моменту придбання компанія прийшла до світового лідерства на ринку домашньої медтехніки. Invacare зросла з трьох фабрик до 30 300 співробітників, товари компанії отримують хороші відгуки від користувачів з різних країн. Продукція Invacare доступна і для українських покупців.

VZT-Invacare Leo NG
88,900.00 грн.
Flo-tech Lite Visco
8,590.00 грн.
БрендInvacare Країна виробникВеликобританія
MX1
30,900.00 грн.
БрендInvacare Країна виробникВеликобританія
VZT-Invacare Basic blue
11,290.00 грн.
БрендInvacare Країна виробникВеликобританія
Medley Ergo W
36,900.00 грн.
Standart Seat
1,390.00 грн.
БрендInvacare Країна виробникВеликобританія
Показати ще 12 товарів
Ціна

грн.  –  грн.

  • 0грн.
  • 256900грн.