Хула-хуп - користь і особливості вибору

Серед розмаїття товарів для спортивної гімнастики хула-хупи можна побачити найчастіше. Вони доступні за ціною, займають мало місця, і діти від них в захваті. Ці спортивні обручі ми бачимо не тільки серед спортивного інвентарю, а й у цирках, розважальних шоу, дитячих виставах.

Хула-хупи дуже популярні серед дівчат, які вдосконалюються і підтримують красу своєї фігури. Під час роботи з хула-хупом можна добре підтягнути тіло, розігнати кровообіг та підняти настрій. Обертають хула-хупи різними частинами тіла: руками, ногами, животом, стегнами. Це не тільки спосіб добре порухатися, а й отримати своєрідний масаж.

Тому хула-хуп вже багато років залишається затребуваним аксесуаром. Щоб не загубитися у виборі серед величезної кількості варіантів хула-хупів, представлених різними виробниками, зверніть увагу на їх головні відмінності.

Як вибрати хула-хуп для індивідуального використання:

1. Зверніть увагу на матеріал обруча. Хула-хупи роблять в основному з пластику або алюмінію, саме їх обирають в перший період тренувань.

На ринку представлені обручі з металу, але для новачків вони не підійдуть - після занять можуть з'являтися синці на тілі.

Є й гумові обручі (інша назва - Жимфлекстор), які змінюють форму, їх накачують повітрям. Потрібно знати, що ці вироби важкі, близько 3 кг. Але завдяки тому, що обруч добре розгинається, з ним можна виконувати масу гімнастичних вправ на різні зони тіла.

2. Хула-хупи бувають розбірні і нерозбірні. Розбірні хула-хупи можна наповнювати піском, для обважнення. Однак, якщо ви перебуваєте тільки на початку свого спортивного шляху, процес роботи з будь-якими обважнювачами повинен бути поступовим.

3. Для вираженого масажного ефекту створюють хула-хупи з рельєфною поверхнею.

Щоб регулярно вправлятися з гімнастичним обручем, не потрібна спеціальна підготовка, а навички вдосконалюються після кожного заняття. Хула-хупи із задоволенням купують люди різного віку. Ці прості, але ефективні вироби, допоможуть зробити тіло більш гнучким, а рухи - граціозними і легкими.

Купити хула-хуп зі швидкою доставкою по Україні ви можете в нашому інтернет магазині Світ Здоров'я. Ми будемо раді допомогти придбати потрібний і максимально корисний товар для ваших спортивних занять.

LS3327
Немає у наявності
757.00 грн.
БрендLiveUp Країна виробникКитай
LS3326
Немає у наявності
327.00 грн.
БрендLiveUp Країна виробникКитай
Фильтры товаров
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн.  –  грн.

  • 327грн.
  • 757грн.