Helen Harper

Helen Harper

Бельгійський бренд Helen Harper (Хелен Харпер) виробляє гігієнічну продукцію і одноразові вироби, їх виробництво охоплює велику кількість товарів для дітей і дорослих.

Ця торгова марка сподобається покупцям, які шукають вироби з якісних, безпечних матеріалів за доступною ціною. Продукти Helen Harper створюють під контролем фахівців в області гігієни, користуючись новими технологіями виробництва. Продукція виготовляється на сучасному обладнанні, відповідно до міжнародних стандартів якості.

Товари для догляду за дітьми Helen Harper спеціально розроблені для захисту їх ніжної шкіри і підтримки її в чистоті в перші роки життя. М'які дитячі підгузники мають покращені абсорбуючі властивості і захищають ніжну шкіру дитини від натирань.

Натуральні матеріали, екологічність і відповідність потребам клієнтів - помітні переваги товарів Helen Harper. У нас представлені дитячі підгузники цієї торгової марки.

Підгузки Хелен Харпер мають наступні особливості:

  • виготовлені з натуральних матеріалів;
  • м'який верхній шар підгузника, дихаючий шар захищають шкіру від висипань та подразнень;
  • в складі просочення немає ароматизаторів, які викликають у деяких малюків алергію;
  • підгузники виготовлені за технологією Dry Feel System, завдяки якій рідина рівномірно розподіляється і миттєво поглинається. Підгузки довго утримують вологу, ймовірність протікання значно знижується;
  • мають анатомічну форму, пристосовуються до форм тіла малюка, не сковують його рухи;
  • підгузники ідеально прилягають до животика завдяки еластичним боковинкам;
  • підгузники Хелен Харпер зроблені в яскравих кольорах, з малюнками.

Щоб забезпечити дитині сухість і комфорт в перші роки його життя, Хелен Харпер створили лінійку підгузників в маленьких, середніх, великих упаковках. Процес зміни підгузника, не викликає труднощів і забирає мінімум часу, завдяки характеристикам виробів Хелен Харпер. Вони підходять дітям з чутливою шкірою і дітям з алергією, пройшли дерматологічні випробування.

2311256
0.0
287.00 грн.
БрендHelen Harper Країна виробникБельгія
2310398
0.0
399.00 грн.
БрендHelen Harper Країна виробникБельгія
2311257
0.0
287.00 грн.
БрендHelen Harper Країна виробникБельгія
2311255
0.0
287.00 грн.
БрендHelen Harper Країна виробникБельгія
Країна виробник
Ціна

грн.  –  грн.

  • 287грн.
  • 399грн.