Helen Harper

Helen Harper

Бельгійський бренд Helen Harper (Хелен Харпер) виробляє гігієнічну продукцію і одноразові вироби, їх виробництво охоплює велику кількість товарів для дітей і дорослих.

Ця торгова марка сподобається покупцям, які шукають вироби з якісних, безпечних матеріалів за доступною ціною. Продукти Helen Harper створюють під контролем фахівців в області гігієни, користуючись новими технологіями виробництва. Продукція виготовляється на сучасному обладнанні, відповідно до міжнародних стандартів якості.

Товари для догляду за дітьми Helen Harper спеціально розроблені для захисту їх ніжної шкіри і підтримки її в чистоті в перші роки життя. М'які дитячі підгузники мають покращені абсорбуючі властивості і захищають ніжну шкіру дитини від натирань.

Натуральні матеріали, екологічність і відповідність потребам клієнтів - помітні переваги товарів Helen Harper. У нас представлені дитячі підгузники цієї торгової марки.

Підгузки Хелен Харпер мають наступні особливості:

  • виготовлені з натуральних матеріалів;
  • м'який верхній шар підгузника, дихаючий шар захищають шкіру від висипань та подразнень;
  • в складі просочення немає ароматизаторів, які викликають у деяких малюків алергію;
  • підгузники виготовлені за технологією Dry Feel System, завдяки якій рідина рівномірно розподіляється і миттєво поглинається. Підгузки довго утримують вологу, ймовірність протікання значно знижується;
  • мають анатомічну форму, пристосовуються до форм тіла малюка, не сковують його рухи;
  • підгузники ідеально прилягають до животика завдяки еластичним боковинкам;
  • підгузники Хелен Харпер зроблені в яскравих кольорах, з малюнками.

Щоб забезпечити дитині сухість і комфорт в перші роки його життя, Хелен Харпер створили лінійку підгузників в маленьких, середніх, великих упаковках. Процес зміни підгузника, не викликає труднощів і забирає мінімум часу, завдяки характеристикам виробів Хелен Харпер. Вони підходять дітям з чутливою шкірою і дітям з алергією, пройшли дерматологічні випробування.

2311256
Немає у наявності
287.00 грн.
БрендHelen Harper Країна виробникБельгія
2310398
Немає у наявності
399.00 грн.
БрендHelen Harper Країна виробникБельгія
2311257
Немає у наявності
287.00 грн.
БрендHelen Harper Країна виробникБельгія
2311255
Немає у наявності
287.00 грн.
БрендHelen Harper Країна виробникБельгія
Країна виробник
Ціна

грн.  –  грн.

  • 287грн.
  • 399грн.