Hallufix

Hallufix

Шина Hallufix (Халлюфікс) призначена для лікування вальгусної деформації (кісточки на великому пальці ноги). На сьогоднішній день ця шина - єдиний ортопедичний пристрій для лікування кісточки без операції, ефективність якого доведена клінічно. Шина Халлюфікс була розроблена вченими з мюнхенського інституту Фраунгофера (Німеччина) у співпраці з німецькими лікарями-ортопедами.

Викривлення великого пальця стопи - це проблема, з якою стикається кожна друга жінка після сорока років. Якщо ноги постійно піддаються сильним навантаженням, і м'язово-зв'язковий апарат не справляється з цим, поперечний звід стопи просідає (поперечна плоскостопість), стопа розширюється, збільшується тиск на великий палець. Тому з часом він починає викривлятися.

Якщо ігнорувати такий дефект, ситуація погіршується, біль в області пальців посилюється, і проблема нерідко закінчується операцією. Завдяки ортопедичній шині можна своєчасно скоригувати палець і вирішити проблему.

Оскільки людина з вальгусною деформацією відчуває біль протягом дня, шина була створена для носіння разом зі взуттям, щоб знімати навантаження зі суглобу пальця і зменшувати біль. Носіння цієї шини не перешкоджає ходьбі завдяки шарніру лангети, який встановлено навпроти суглоба.

Як діє шина під час ходьби:

  • захищає кісточку від тертя;
  • знімає біль;
  • фіксує першу плеснову кістку у правильному положенні;
  • виправляє поперечну плоскостопість, повертає стопу у потрібне положення;
  • коригує положення пальця.

Шину носять і після операції на кісточці. З цим ортопедичним пристосуванням процес відновлення проходить швидше і легше, знижується можливість рецидиву.

Використання шини Халлюфікс

Шина має універсальний розмір, її носять люди зі взуттям від 33 до 46 розміру. Особливість шини - вона однаково впливає на ліву і праву ногу, деякі користувачі купують тільки одну шину і надягають її по черзі. До шини додається подушечка під склепіння стоп, завдяки якій навантаження на стопу при ходьбі розподіляються більш рівномірно.

За високу якість матеріалів і інноваційний підхід товар отримав велику кількість міжнародних нагород.

Hallufix AirCast нова вдосконалена версія шини. Вона зменшує тиск на кісточку і дарує охолоджуючий ефект завдяки гелевій прокладці. Має широкий ремінець під склепіння стопи, що спрощує регулювання шини до розміру ноги. Вона не має спеціальної подушечки під склепіння стоп. Інші характеристики шини Халлюфікс збережені в новій версії.

Оригінальні шини Халлюфікс в інтернет магазині Світ Здоров'я

На ринку швидко виникають і поширюються підробні шини Халлюфікс для вальгусної деформації. Зовні вони схожі з оригінальним продуктом, але через низьку якість матеріалів не фіксують у повній мірі пальці і не допоможуть вилікувати деформовану ногу. Крім того, вони набагато менш зносостійкі.

Німецькі шини Халлюфікс зроблені зі щільних, зносостійких і дихаючих матеріалів. Від цього залежить фіксація пальців у правильному положенні. У нашому магазині - тільки оригінальна продукція, яка отримує позитивні відгуки користувачів і допомагає впоратися з проблемами стоп.

Ціна

грн.  –  грн.

  • 1600грн.
  • 1600грн.