Hallufix - Ортопедична вальгусна денна/нічна шина

Написати відгук
HALLUFIX
1,600.00 грн.
Немає у наявності
Доставка
Способи оплати
ВидОртез, шина на палець Вип конструкціїРухома, шарнірна БрендHallufix Країна виробникНімеччина
Опис

Що таке Hallufix?

Ортопедична вальгусна шина Hallufix була розроблена вченими і ортопедами, для полегшення болю і корекції неправильного положення великого пальця ("кісточки великого пальця стопи", медичний термін: Hallux valgus). Динамічна денна та нічна комфортна шина виправляє неправильну позицію стопи, захищає і позбавляє від хворобливої кісточки великого пальця стопи, підтримує всю ногу при ходьбі. Шину легко надягати, її можна носити на лівій або правій нозі. 

Особлива перевага Hallufix: на відміну від традиційних жорстких вальгусних нічних шин те, що її можна носити протягом дня під навантаженням (під час ходьби). За допомогою інтегрованого суглоба поруч з кісточкою, природна гнучкість базового суглоба великого пальця зберігається і під час носіння шини. І ще через плоску та компактну конструкцію шина органічно поміщається практично у будь-яке взуття. Hallufix пропонує захист і корекцію стоп, постраждалих від вальгусної деформації, у будь-який час і в будь-якому місці.

Як працює Hallufix?

Hallufix повертає ногу в її природну форму, захищає і позбавляє від хворобливого викривлення великого пальця стопи. За допомогою шини, яку носять на великому пальці, розширення базового суглоба великого пальця і прогресивне неправильне його положення коригується. Через систему плеснової пов'язки, нога стабілізується і неправильне навантаження виправляється. За допомогою Hallufix нога, що викривлена вальгусною деформацією, може виконувати природні дії - згинання без болю. Крім того, підтримка поперечної арки ставить її у вертикальне положення знову. Плоскостопість (що дуже часто супутня з неправильним положенням пальців, вальгусною деформацією) ефективно усувється під час носіння цієї шини. Перевага: Hallufix поєднує в собі коригувальну функцію вальгусної деформації нічної шини і опорну функцію супінатора для плеснової арки в одному продукті.

Як ви можете використовувати вальгусну шину Hallufix?

Hallufix можна використовувати в профілактиці для легкої та середньої вальгусной деформації, а також після операції на кісточці.

Профілактичне використання Hallufix / профілактика кісточки:

Якщо спочатку кісточка розглядається лише як естетична деформація, то протягом часу, вона може викликати сильні болі. У разі від легкої до середньої тяжкості викривлення кісточки (вальгусної деформації), регулярне носіння Hallufix полегшує біль і протидіє подальшим загостренням деформації великого пальця. Вчені підтверджують, що Hallufix є ефективним пристроєм у виправленні неправильного навантаження на ногу, у разі легкої та середньої тяжкості, але не жорсткої вальгусної деформації.

Hallufix використання після операції на вальгус:

Після операції на вальгус, реабілітаційний ортез, як правило, рекомендується з метою стабілізації хірургічного регулювання пальця. Шина Hallufix оптимально допомагає зберегти результат після операції і захищає стопу навіть при навантаженні під час ходьби. Носіння громіздких спеціальних черевиків можна уникнути. Післяопераційний реабілітаційний етап скорочується!

Які переваги вальгусної шини Hallufix в порівнянні з традиційними нічними шинами?
• Hallufix - коригує неправильне положення великого пальця не тільки під час відпочинку, але й під час прогулянки.
• Hallufix - підтримує стопу з кожним кроком.
• Hallufix - може бути використана для профілактики або у післяопераційному періоді.
• Hallufix - скорочує післяопераційний реабілітаційний час.

Бренд
Hallufix
Країна виробник
  • Німеччина
Вальгусні шини
Вид
  • Ортез, шина на палець
Вип конструкції
Рухома, шарнірна
Знайти схожі
5
5 із 5
Відгуків: 1
5 зірок
100%
4 зірки
0%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірок
0%
Лідія
5
Коментар
Від душі раджу саме цей виріб!!! Шина не тільки працює, її зручно використовувати, ношу її разом зі взуттям, кожного дня. Дякую консультанту за те, що порекомендував саме це взуття. Буду вас радити своїм знайомим.
  • Ми рекомендуємо
  • Ортопедичні устілки