Hallufix (Халлюфікс) - Ортопедична вальгусна шарнірна шина. Німеччина

496979259
1,600.00 грн.
Немає у наявності
Доставка
Способи оплати
ВидОртез, шина на палець Вип конструкціїРухома, шарнірна БрендDJO Кількість в упаковці1 шт. Країна виробникНімеччина
Опис

Hallufix (Халлюфікс) - Ортопедична вальгусна шина. Оригінал, виробник - Німеччина.

Сучасна ортопедична шина Hallufix (Халлюфікс) - це перша шина, яку можна і зручно носити не лише вдень, але і вночі. Шина Халлюфікс розроблена досвідченими німецькими ортопедами і вченими для корекції і полегшення болю великого пальця. Однією з цілей розробників Hallufix було створити ортопедичну шину, яку не було б помітно, і яка помістилася б у будь-яке взуття. І ця мета повністю досягнута. При будь-яких обставинах, у будь-який час доби, при навантаженнях, під час відпочинку, Халлюфікс захищає і коригує ваш голеностоп.

Принцип дії Hallufix (Халлюфікс)

 • знижує ймовірність виникнення артрозу;
 • скорочує реабілітаційний період;
 • комфортна і непомітна практично в будь-якому зручному взутті;
 • захищає кісточку без побічних ефектів;
 • фіксує стопу при кожному кроці;
 • виправляє викривлення великого пальця;
 • ефективна як до, так і після операції.

Накладення шини Халлюфікс

Після того як бандажі заведені в шину, її можна накласти (Ріс.VIIІ) і зафіксувати на стопі за допомогою бандажів пальця і плесна (Ріс.IX).

Вкладання плеснової підкладки

Підкладка підтримує поперечний звід стопи під час ходьби і може бути вкладена в тому випадку, якщо у взутті є спеціальна устілка або супінатор. Плюсневу підкладку необхідно вкласти під ступню (липучкою до бандажу) і закріпити належним чином.

Рекомендації по використанню

Підкладка (A) не повинна виходити за лінію подушечки пальців стопи (B), при цьому вона повинна бути комфортною при ходьбі. Ми рекомендуємо використовувати шину Халлюфікс вночі регулярно, а вдень по 2-3 години. Hallufix при початковому застосуванні потрібно носити по годинах.

Протипоказання

Якщо неможлива пасивна корекція вальгусного кута, то в такому випадку, перед тим як використовувати ортопедичну шину Hallufix, слід звернутися за консультацією до вашого лікаря.

При таких захворюваннях, використання шини Халлюфікс бажано тільки після консультації лікарем: при захворюваннях шкіри в області накладення шини, при наявності ще не зажилих післяопераційних рубців, особливо при запальних процесах, поліневропатії (порушення кровообігу і чутливості, наприклад, при цукровому діабеті), при нападах подагри, ревматизмі, підвищеної чутливості до тиску, артриті основного суглоба, порушення лімфовідтоку, а також при неспецифічних набряках м'яких тканин в частинах тіла віддалених від місця накладення шини.

Увага! Бандаж пальця має на обох сторонах застібки-липучки, які при необхідності можна вкоротити ножицями.

Бренд
DJO
Кількість в упаковці
1 шт.
Країна виробник
 • Німеччина
Вальгусні шини
Вид
 • Ортез, шина на палець
Вип конструкції
Рухома, шарнірна
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

 • Ми рекомендуємо
 • Ортопедичні устілки