GARCIA

GARCIA
Garcia – іспанський бренд, який з'явився на ринку у 1880 році. Під керівництвом Мануеля Гарсія бренд виробляв тростини преміальної якості, виготовлені за спеціальною технологією. Тростини цього бренду використовують і як допоміжний засіб, і як гарний аксесуар. Вони дуже легкі, конструкція кожної моделі зроблена для максимальної зручності користувача.

Тростини Гарсіа представлені в широкому асортименті, діапазон цін та оригінальне оформлення кожної тростини дозволяє кожному покупцеві вибрати для себе відповідну модель. Для виготовлення тростини використовують різні види деревини високої якості, особливу популярність десятки років мають тростини з декорованими ручками. Одні ручки мають витончену форму та гарний колір, інші зроблені у вигляді голів тварин.

В асортименті – цілісні та складні моделі, кожна з яких має свою особливість:

Garcia Classico – тростини для шанувальників класики, ідеальної форми, практичні та зносостійкі. Зроблені з бука, махагоні;
Garcia Prima – тростини з акриловою рукояткою, з витонченою ручкою «Дербі» та кільцем для гравіювання, ці моделі роблять з бамбука та бука, у темних відтінках;
Garcia Superior – тростини з чорного бука, з нікельованою ручкою «Дербі» та кільцем для гравіювання;
Garcia Journey – тростини, зроблені з обпаленого горіхового дерева, ці моделі не мають однорідного кольору, відтінки у кожній рукоятці переходять із світлих помаранчевих до темних коричневих.
Якщо ви шукаєте оригінальний подарунок преміальної якості, такий тростина стане чудовим варіантом.

Після тривалого часу, присвяченого виробництву тростин, через зростаючий попит на ринку компанія також почала працювати з виробництвом товарів для реабілітації – виробами для пересування, додатковими пристроями та аксесуарами для ванни, які допомагають пацієнтам та людям з обмеженими можливостями, людям старшого віку.

У цій категорії немає товарів