Euronda

Euronda

Euronda

З 1975 року Euronda S.p.A. є синонімом переваги у сфері захисту у стоматології.

Італійська за походженням та міжнародна за покликанням, компанія понад 40 років є лідером із виробництва одноразових продуктів для стоматології (лінія Monoart) та систем для процесу стерилізації (лінія Pro System).

Від автоклавів до слиновідсмоктувачів, всі продукти розроблені та створені з гарантією максимальної безпеки для обладнання, простору, а насамперед для оператора та пацієнта.

Euronda Pro System

Total Protection System від Euronda. Завершена лінія продуктів, що вдосконалює та робить надійнішим весь процес стерилізації.

Euronda Pro System – це система повного захисту для стоматологічної практики, розроблена для безпеки оператора, пацієнта, інструментів та робочого простору.

З придбанням у 2002 році компанії Biosystem S.R.L., що спеціалізується на виробництві парових автоклавів, Euronda охоплює всі етапи стерилізації та створює високотехнологічну систему машин та пристроїв, підтверджуючи цим свою місію, спрямовану на боротьбу із зараженнями.

Завдяки лінії Pro System можливе впровадження передового, ефективного та дієвого протоколу стерилізації, що підвищує безпеку практики та оптимізує її ресурси.

Euronda Monoart

Euronda Monoart® – це лінія одноразових продуктів для стоматологічної практики, що пропонує широкий асортимент аксесуарів та пристроїв для захисту стоматологів, асистентів та пацієнтів. Monoart® – це гарантія найвищої якості використовуваних матеріалів, постійне дослідження виробничих технологій, а також це неперевершений стиль та чудовий настрій для вашого стоматологічного кабінету завдяки широкому вибору кольорів та відтінків.

Euronda Alle® Ваше хірургічне поле просто ідеальне

Alle® — це лінія одноразових виробів, розроблена спеціально для створення стерильного та незабрудненого хірургічного поля для стоматологічних процедур, а також для запобігання ризику інфікування. Alle® — це комплексна лінія продуктів, спрямована на забезпечення стоматологічних клінік високим стандартом захисту, необхідним в операційних.

З Alle® Euronda додає важливу нову тятиву до своєї цибулі для контролю інфекцій у стоматології, що ідеально відповідає своїй місії: повна захист стоматологів, асистентів та пацієнтів.

0.0
В наявності
55.00 грн.
БрендEuronda Країна виробникІталія
Країна виробник
Ціна

грн.  –  грн.

  • 55грн.
  • 55грн.