Easy Lace

Easy Lace

Британський бренд Easy Lace представив силіконові шнурки для взуття, які швидко поширилися за межами країни. У нас можна почути назви «антишнурки», «еластичні, ліниві шнурки». Ці аксесуари закріплюються у взутті один раз, їх не потрібно зав'язувати і розв'язувати. Таку перевагу надає запатентована технологія Pull and Lock.

Шнурки підходять усім членам сім'ї, представлені у великому виборі, вони будуть мати гарний вигляд і з класичним, і зі спортивним взуттям. Діти дуже люблять силіконові шнурки через різноманітність яскравих кольорів, а батьки можуть не хвилюватися про безпеку дитини з таким аксесуаром. З ним немає ризику зачепитися і впасти.

Чим силіконові шнурки відрізняються від звичайних

Практичні у догляді. Щоб очистити шнурки, їх досить протерти вологою тканиною або серветкою. Шнурки також можна поміщати в пральну машину. Вони швидко висихають, тим самим скорочують час догляду за взуттям.

З силіконовими шнурками будь-які кросівки і черевики надягають за кілька секунд, як тапочки. Ви ставите ногу, шнурки розширюються відповідно до розмірів ноги і взуття фіксується у вас на нозі.

Міцні. На силікон не вплине температура, волога і сонячне світло. З часом вони не втрачають форму.

Безпечні. Вироби дуже міцні і надійно закріплюються у взутті, в них безпечно активно рухатися і бігати, можна не хвилюватися про те, що шнурки розв'яжуться.

Швидко стали трендом. Проста, зручна у використанні, універсальна новинка подобається покупцям, особливо юним клієнтам, яким дуже хочеться експериментувати з кольорами, прикрашати своє взуття яскравими аксесуарами.

Як шнурувати силіконові шнурки

В упаковці - 20 шнурків різної довжини. У кожну пару отворів на своєму взутті ви вставляєте і фіксуєте одну шнурівку за допомогою спеціального гачка.

Зі способами шнурівки можна експериментувати. Наприклад, є способи фіксації шнурків, коли вони розміщуються не вертикально, на хрест-навхрест, в цьому випадку шнурки будуть зафіксовані більш туго. Ще один спосіб: крайні шнурівки зверху і знизу поміщають горизонтально, а ті, які посередині - хрест-навхрест.

Зверніть увагу на те, що правильно підібрані по довжині шнурки будуть злегка натягнуті. Вони мають відмінну еластичність, тому не принесуть дискомфорту під час активного руху

БрендEasy Lace Країна виробникВеликобританія
БрендEasy Lace Країна виробникВеликобританія
Ціна

грн.  –  грн.

  • 220грн.
  • 270грн.