Corbby

Corbby (Корбі) - ортопедичні устілки і засоби по догляду за стопами

CORBBY - сучасний польський бренд, котрий виготовляє засоби по догляду за стопами: ортопедичні устілки, вальгусні шини і міжпальцеві перегородки, аксесуари та косметику для взуття. Ця торгова марка добре відома знавцям якісних взуттєвих виробів. CORBBY працюють з виробниками, оптовими постачальниками, мережами гіпермаркетів та роздрібними магазинами.

CORBBY з'явилися на ринку у 1998 році, відтоді їх асортимент постійно зростав, були розроблені 4 лінії продуктів. Компанія випускає високої якості устілки, ортопедичні пристосуваня, шнурки та косметику для догляду за взуттям. Продукти CORBBY ефективно доглядають за взуттям та виробами зі шкіри: живлять, захищають від несприятливого впливу навколишнього середовища, освіжають колір і надають блиск. З цією торговою маркою доглядати за взуттям можна швидко і легко.

Ми працюємо з компанією CORBBY довгі роки і можемо з упевненістю порекомендувати цю торгову марку як фахівця в даній галузі. Якщо ви хочете купити якісні і зручні засоби по догляду за стопами і пальцями ніг, то Corbby стане кращим варіантом для Вас.

Ціна

грн.  –  грн.

  • 640грн.
  • 640грн.