Діабетичні черевики для жінок

Діабетичні черевики для проблемних ніг на холодний період

Діабетичні черевики дозволяють жінкам з проблемними ногами відчувати себе комфортно в демісезонний і зимовий періоди. Серед наших пропозицій - моделі польського виробництва Dr Orto. Всі моделі цього бренду зроблені з м'яких, еластичних матеріалів високої якості. В наявності є моделі, які відмінно підійдуть для зимових холодних днів і демісезонні моделі.

Зимові діабетичні черевики будуть максимально комфортні людям старшого віку. Усередині черевики мають підкладку з натурального хутра, добре пропускають повітря, приємні на дотик. Взуття має підошву, яка рівномірно розподіляє навантаження на стопи.

Взимку особливо важливо думати про безпеку та зручність, а теплі черевики з гнучкою амортизуючою підошвою якнайкраще відповідають цим вимогам.

Ортопедичні черевики на демісезон мають продуману конструкцію, завдяки якій верх взуття повністю розкривається.

Верх взуття повністю зроблений з м'якого матеріалу, міцного, приємного на дотик. Розкритуе взуття легко пристосувати до форми опухлих стоп або стоп з деформаціями, і це робиться без неприємних больових відчуттів. Кількість швів у взутті зведено до мінімуму.

Якщо ви хочете купити ортопедичні черевики високої якості за оптимальними цінами, сподіваємося, вам сподобається взуття Dr Orto. Ми зробимо швидку відправку в будь-який населений пункт України з оплатою зручним для вас способом.

У цій категорії немає товарів