Bode Chemie

Bode Chemie

Наукова експертиза – безпечне застосування, – головний слоган німецької компанії «BODE Chemie GmbH». Саме тому дезінфікуючі засоби бренду «BODE Chemie» так широко представлені на сайті «Svit-zdorovya.com». Адже вони захищають персонал і пацієнтів у всьому світі від інфекції та зараження.

Першим від цього бренду, проданим на ринку, став дезінфікуючий засіб для рук на спиртовій основі «Sterillium», який також наявний на сайті «Svit-zdorovya.com», об’ємом 500 мл та 1 л. Він призначений як для гігієнічної, так і хірургічної обробки рук. Відтак, може застосовуватися у побуті, в лікарні, на прогулянці чи під час відрядження, в дорозі.

Іншим одним із продуктів лінійки засобів бренду «BODE Chemie» є швидкодіючий дезінфікуючий засіб «Bacillol». Його «BODE Chemie» рекомендує використовувати для дезінфекції та обробки виробів медичного призначення, меблів, обладнання, тобто всіх поверхонь, матеріал яких не чутливий до спиртового розчину. Засіб «Bacillol» швидко всмоктується у поверхню та діє одразу, через 30 секунд використання.

Варто зазначити, що компанія «BODE Chemie GmbH», бренди якої Інтернет-магазин «Svit-zdorovya.com» пропонує придбати за доступною ціною, заснована понад 80 років тому. Тому якість німецької продукції «BODE Chemie» – перевірена не лише часом, а й науковим досвідом.

9733853
0.0
В наявності
240.00 грн.
БрендBode Chemie Країна виробникНімеччина
БрендBode Chemie Країна виробникНімеччина
БрендBode Chemie Країна виробникНімеччина
Країна виробник
Ціна

грн.  –  грн.

  • 240грн.
  • 480грн.