Безпечне виконання асан з блоками для йоги

Блоки для йоги стануть незамінними для кожного, хто хоче безпечно удосконалювати себе і своє тіло, пробувати нове і не боятися ставити собі більш складні цілі.

Блоки (пропси) для йоги використовуються в якості опори для тієї чи іншої частини тіла, під час виконання асан, при розтяжці. Вони знадобляться будь-якій людині, котра практикує йогу і освоює нові положення, стануть ідеальною покупкою для новачків, майбутніх мам, і людей, яким потрібна додаткова підтримка під час тренувань.

Навіть якщо людина давно практикує заняття йогою, пропси все одно знадобляться для виконання нових асан, для підтримки рівноваги і балансу.

У магазині Світ здоров'я - блоки для йоги з матеріалу EVA, а також блоки з коркового дерева. Вони дуже легкі, абсолютно безпечні і підійдуть будь-якій людині, варто тільки звернути увагу на розміри виробів. Це абсолютно стійкі і зручні пристосування, які витримують велику вагу, і придатні для експлуатації роками. Блоки не займають багато місця у будинку, крім того, ви можете використовувати їх під час поїздок, щоб урізноманітнити регулярні практики поза домом. Блоки можуть стати відмінним подарунком і для досвідчених практикантів, і для новачків. Вони представлені в різних кольорах, непогано доповнять будь-яке приміщення для занять – чи це тренажерний зал, чи звичайна кімната у бутинку.

Якщо ви хочете купити блок для йоги, отримати додаткову консультацію і швидку відправку, будь ласка, звертайтеся до нас. Консультанти магазину Світ здоров'я із задоволенням дадуть відповіді на ваші запитання.

LS3233A-p
Немає у наявності
147.00 грн.
БрендLiveUp Країна виробникКитай
LS3233A-b
Немає у наявності
147.00 грн.
БрендLiveUp Країна виробникКитай
LS3234
Немає у наявності
378.00 грн.
БрендLiveUp Країна виробникКитай
Фильтры товаров
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн.  –  грн.

  • 147грн.
  • 378грн.