Що потрібно знати про віскі-сповивання: особливості, показання та протипоказання, ефект від процедур

06-07-2021
Що потрібно знати про віскі-сповивання: особливості, показання та протипоказання, ефект від процедур. Світ Здоров'я

Вологе сповивання Styx активно застосовують в косметології для корекції фігури, воно стало відмінним способом поліпшити свій фізичний і емоційний стан. Під час процедури відбувається детоксикація тіла, зменшуються його об'єми, покращується стан шкіри. Обгортання позитивно впливає на стан судин, піднімається тонус і підвищується гнучкість тіла.

Процедура дуже корисна і для емоційного стану - після сповивання з'являються ейфорія, захват і відчуття наснаги, настає розслаблення. Саме через відчуття, які виникають у процесі цієї процедури, її стали називати віскі-сповиванням. Вона дозволяє відпочити і розслабитись, але без застосування алкоголю. Відгуки після віскі-сповивання - шкіра більш підтягнута, зникли набряки, набагато менш виражені целюліт і варикоз, зник надмірний апетит, вага знизилася на 1-2 кг.

Що таке віскі-сповивання і як проходить ця процедура

Віскі-сповивання - це бандажна процедура на основі косметичних засобів австрійської марки Aromaderm Styx Naturcosmetics. Це натуральна косметика для покращення зовнішнього вигляду шкіри і боротьби з її дефектами.

Залежно від бажаного результату на тіло клієнта наноситься декілька шарів косметичних засобів, після цього тіло від грудей і до п'ят бинтується за допомогою просочених лосьйонами бинтів, далі - клієнта обгортають плівкою і вкривають теплою ковдрою. Температурні перепади разом з впливом на тіло спеціальних косметичних засобів дають неймовірний результат.

Офіційна назва - методика вологого сповивання Aromaderm, часто її називають Styx-обгортанням. Віскі-сповивання - неофіційна назва, яке «подарували» цій процедурі косметологи.

Австрійські фармакологи розробили методику вологого сповивання, взявши за основу теорію водолікування священика XVII століття Себастьяна Кнейпа і його головні принципи: розчинення, видалення і зміцнення.

Під час процедури змінюється місцева температура тканин (до 2 градусів за Цельсієм), це стимулює організм відновити температурну норму через посилення ліполізу; прискорюється метаболізм і енергообмін клітини і організму в цілому, обмін речовин підвищується на 35-50%. Бинти виконують функцію вбираючої основи, яка видаляє токсичні речовини, надлишки рідини і продукти застою, що виводяться через шкіру.

Позитивний результат процедури залежить від високої якості матеріалів. У нашому магазині можна купити постійно еластичний бинт Idealast німецького бренду Хартманн, який застосовують для віскі-сповивання.

 

Усі стадії процедури

Перед процедурою фахівець зазвичай проводить консультацію і готується, знаючи параметри тіла клієнта і її або його потреби. Заздалегідь готується лосьйон для сповивання, ним просочуються бинти. Далі починається безпосередньо процедура.

Деякі фахівці спочатку роблять скрабування або пілінг тіла, щоб підготувати шкіру, після цього починають наносити шарами потрібні засоби.

На тіло клієнта наносяться гелі- «підкладки», в два шари. Перший шар потрібен для захисту проблемних ділянок, пошкодженої шкіри, мозолів і т.п. Другий шар - це засоби активного впливу, які допомагають досягти бажаного результату. Вони забезпечують ефект лімфодренажу, ліполізу, детоксикації.

Після цього на тіло наносять ароматичне масло, яке живить шкіру і підсилює корисну дію процедури. Потім - тіло від грудей до ступень бинтується заздалегідь підготовленими бинтами. При бажанні клієнта роблять і часткове сповивання не на все тіло. В кінці використовується плівка і тепла ковдра.

Час дії процедури - від 50 до 130 хвилин, для кожного клієнта фахівець вибирає тривалість індивідуально. Приблизно кожні 20 хвилин клієнту дають випити трохи теплої води, рекомендується продовжувати часто пити воду і після процедури.

Після процедури бинти знімаються і на тіло наносять засоби з пролонгуючим ефектом, вони продовжують термін дії процедури на триваліший період.

Як часто можна повторювати процедуру

У середньому фахівці пропонують мінімальний курс на 5 процедур, повний курс становить 10 сеансів. Однак, якщо результат вимагає більше часу, курс може складатися з більш ніж 15-ти процедур.

Перерва між кожною процедурою - 1-3 дні. Після процедури не варто їсти на протязі 2-х годин, не можна засмагати, приймати душ чи ванну.

Кому підійде процедура віскі-сповивання

Оскільки ця процедура допомагає впоратися з проблемами шкіри, покращити обмінні процеси в організмі і відновити свій емоційний стан, часто до неї вдаються при зайвій вазі, ознаках старіння шкіри, в'ялості, набряках, целюліті. Дуже рекомендується віскі-сповивання людям з проблемами судин. Оскільки ми всі в тій чи іншій мірі схильні до стресів, така процедура допоможе повністю розслабитися і відновити сили.

Протипоказання

Під час місячних і на ранніх термінах вагітності варто відмовитися від процедури віскі-сповивання. Серед протипоказань - онкологія, захворювання серця, печінки, нирок; сильні пошкодження шкіри, екзема; проблеми сечостатевої системи; алергія, індивідуальна непереносимість до одного з компонентів.

При вагітності (після 4 місяці) іноді дозволяється така процедура, але це питання обов'язково потрібно обговорити зі своїм лікарем і поговорити з фахівцем, який буде робити віскі-сповивання.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук