Розваги з дитиною: 8 веселих вправ на фітболі

16-08-2018
Розваги з дитиною: 8 веселих вправ на фітболі Світ здоров'я

Мами у декреті дуже багато часу проводять зі своїми чадами. Іноді дні здаються нудними, а справи рутинними, хочеться зайнятися чимось новим, аби було цікаво і мамі, і малюку. Якщо під час вагітності ви займалися на фітболі, то точно знаєте, що цей великий кольоровий м'яч дарує гарний настрій і допомагає вдосконалювати свою фігуру.

Принадність гімнастичних м'ячів в їх універсальності: вони однаково корисні і для маленьких крихіток, і для мам. Якщо ваш малюк супер-активний, фітбол - це відмінний спосіб витратити енергію на благо і заспокоїтися.

Що варто пам'ятати під час виконання вправ:

 Будьте обережні, не поспішайте, особливо якщо ви знаходитеся самі з дитиною

 Завжди тримайте малюка за руки, поки він знаходиться на тренувальному м'ячі

 Якщо дитина або мама мають проблеми зі здоров'ям, перед заняттями варто обговорити їх доцільність з терапевтом, педіатром

 Якщо під час виконання вправ дитина виглядає наляканою чи втомленою, перенесіть заняття на інший час

Фізичні вправи для малюків з використанням фітболу
З іграшками

Ставимо на фітбол кілька іграшок, малюк повинен бити м'яч або тиснути на нього, щоб іграшки злетіли на підлогу.

Перекочування по підлозі

Якщо ви з малюком не в настрої сидіти на м'ячі, це не проблема. Фітбол можна перекочувати один до одного. Ще один варіант, складніший - побудувати «вежу» з іграшок і намагатися зруйнувати її м'ячем.

Човник: на спині і на животі

На животі - кладемо дитину на фітбол (на животі), притримуючи спинку, качаємо її вперед-назад. Зовсім крихітним малюкам це вправа допомагає позбутися від кольок, а старші діти дуже люблять гойдатися.

На спині - кладемо дитину на спину, на фітбол ( вона не повинен сильно закидати голову), розгойдуємо, притримуючи за живіт. Ця вправа добре впливає на поставу.

Годинник

Кладемо малюка на фітбол, на спину. Дитину підтримуємо за животик, а м'яч акуратно і повільно крутимо - за або проти годинникової стрілки.

На конику

Сидячи на м'ячі, впираємося в нього ногами. Малюка ставимо на фітбол ніжками, тримаємо його за стегна або за корпус. Пружинимо і підстрибуємо на м'ячі, легенько піднімаючи і опускаючи малюка. Ця вправа - гарне тренування вестибулярного апарату. Найкраще, якщо інший дорослий буде страхувати вас з дитиною ззаду.

Удар по м'ячу

Очевидно, малюки не пристосовані грати футбол важким м'ячем, але чому б не штовхати фітбол (з дитиною, який добре освоїла ходіння і біг)? Якщо у вас досить велика площа для такої гри, спробувати варто.

Фітбол і інші розваги

На фітболі можна дивитися мультики і серіали, читати, гойдатися або стрибати, слухати музику. З цим тренажером варто поекспериментувати, головне - робити це акуратно і думати про безпеку - свою і дитини.

Якщо ви шукаєте, де купити фітбол хорошої якості зі швидкою доставкою, запрошуємо вас оцінити асортимент гімнастичних мячів нашого магазину Світ Здоров'я. Фітболи - корисні, універсальні і веселі тренажери, які способаються усій родині!

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук