Взуття для майбутньої мами: як обрати собі красиві і зручні моделі

08-09-2019

У період вагітності жіночий організм зазнає змін, що впливає не лише на внутрішній стан мами, але й на її активність і спосіб життя в цілому. Аби майбутня мама почувалася добре, їй потрібно забезпечити комфортні умови, обрати інші білизну, одяг і взуття. Оскільки на нашому сайті представлений великий асортимент пристосувань для стоп та взуття, сьогодні мова піде саме про ці вироби.

Майбутня мама може вимагати від свого взуття максимум, адже тепер ноги витримують не тільки її вагу, але і вагу малюка. Під час фізичної активності навантаження отримує весь опорно-руховий апарат. Тож не дивно, що у такий період жінки страждають від набряків, натирань, дискомфорту, болю в ногах, спині і цілого ряду подібних проблем.

Аби впоратися з цими неприємними моментами, жінки вибирають взуття, яке не тільки виглядає добре, але і забезпечує ногам необхідну підтримку.

Конструкція взуття

Найкраще взуття для майбутньої мами досить гнучке, аби у ньому можна було пересуватися з комфортом. При цьому воно має міцну конструкцію, при якій навантаження на ноги оптимально розподілені. Ортопедичне взуття для жінок має супінатор і хорошу амортизацію, тому ми радимо його своїм клієнтам. У нашому каталозі - ортопедичне взуття для жінок Orto Med. Ці моделі, виготовлені з м'якої натуральної шкіри, відмінно підходять для проблемних ніг.

  • Найкращий варіант - взуття з відкритим або широким носиком, що не здавлює пальці, тим самим підтримуючи нормальний кровообіг.
  • Намагайтеся не носити взуття з каблуком більше 5 сантиметрів. Ідеальний варіант - маленький каблук до 3 сантиметрів.
  • Якщо ви носите звичайне взуття і хочете зробити його комфортнішим для ходіння, розміщуйте всередині ортопедичні устілки.

Застібки, шнурівка, липучки

Жінкам, які страждають від набряків на ногах, ми рекомендуємо звернути увагу на моделі, передня частина яких фіксується липучками. Таке взуття найлегше пристосувати до повноти ноги.

Взуття на шнурівці, особливо якщо мова йде про спортивні моделі, дуже подобається майбутнім мамам. Багато з них відвідують заняття у фітнес-клубах, а там без кросівок не обійтися. Проте ми хочемо загострити вашу увагу на тому, що на останніх термінах вагітності з великим животиком важко нахилятися при зав'язуванні шнурівки. Тому спортивне взуття можна замінити зручними туфлями і черевиками без шнурків. Щоб не нахилятися при взуванні зовсім, використовуйте довгу взуттєву ложку.

Матеріал

Звичайно, якщо мова йде про здоров'я ніг, перевагу завжди надають взуттю з натуральних матеріалів. Шкіра, замша, нубук приємні до ноги, не викликають сильного потовиділення, служать набагато довше.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук