Конструкція дитячого взуття - які моделі шукати?

19-07-2018
Конструкція дитячого взуття - які моделі шукати? Світ здоров'я

При виборі дитячого взуття ми не можемо купити першу вподобану модель. Взуття - це не лише елемент гардеробу, адже саме дитячі черевички впливають на ходу дитини, правильне формування її ніжок. Тому перш ніж вирушити за новою парою, давайте дізнаємося, як виглядає взуття, яке повинне підтримувати і дарувати комфорт ніжкам дитини.

Батьки віддають перевагу дитячому ортопедичному взуттю, оскільки його конструкція сприяє правильному розташуванню ніжок, правильно фіксує стопу, знижує ймовірність виникнення деформацій,.

Ось кілька особливостей, які повинні характеризувати цей тип взуття:

Вибір матеріалів

Хороше взуття для дитини повинне бути виготовлене з натуральних матеріалів. Ідеальний матеріал - шкіра, оскільки вона пристосовується до форми стопи, дозволяє ногам дихати, запобігає надмірному потовиділенню і володіє антибактеріальними властивостями. Штучні матеріали можуть викликати садна, роздратування і бути занадто жорсткими для чутливої ноги дитини.

Гнучка підошва

Підошва у взутті згинається на 1/3 довжини. Вибирайте моделі з нековзкою підошвою, яка забезпечує амортизацію - тобто, захищає стопу від ударів об тверду поверхню, по якій ходить дитина.

Задник

Важливий елемент дитячого ортопедичного взуття. Він повинен бути досить довгим і досить жорстким, щоб утримувати п'яту в правильному положенні.

Каблук Томаса

Один з тих елементів, яких ви не знайдете у традиційному дитячому взутті. Це інновація, яка запобігає розвитку дефектів стопи і допомагає виправити вже існуючі деформації. Це елемент, що знаходиться в підошві, злегка піднімає ногу дитини в залежності від дефекту.

Устілки

Профілактичне взуття повинне дозволяти вставляти відповідні устілки, якщо лікар вирішить, що це необхідно. У свою чергу, устілки, які вже знаходяться у взутті, повинні бути зроблені з дихаючих матеріалів.

Дитяче ортопедичне взуття представлене в інтернет магазині Svit Zdorovya. Ми вибираємо для своїх клієнтів моделі для будь-якої пори року, для дівчаток і хлопчиків абсолютно різного віку. Бажаємо вам приємних покупок і хороших знахідок, які будуть дарувати дитині комфорт і задоволення від щоденної активності!

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук