Колекція взуття Memo Baby – черевички для перших прогулянок!

23-08-2018
Колекція взуття Memo Baby – черевички для перших прогулянок! Світ здоров'я

Коли дитина впевнено стоїть на ніжках і удосконалює навички ходіння, їй необхідно обрати взуття не лише для дому, а й для прогулянок. Мемо створили колекцію Baby – це стильне ортопедичне взуття для малюків, які нещодавно почали ходити, і тепер активно практикують нове уміння.

Колекція цих моделей постійно поповнюється, тож на Світ здоров'я ми представляємо останні моделі черевичків, які з*явилися у продажу з травня 2018 року. Мова йде про дитячі черевички Bella и Nodi для хлопчиків та дівчаток, з якими малюкам буде зручно гуляти в літні та осінні дні, відвідувати садок чи ходити у гості до друзів!

Черевички для дівчаток – моделі Bella (19-21 розміри)

Черевички золотистого та рожевого кольорів для дівчинки. Прикрашені квітковими аплікаціями, мають дві пари міцних липучок. По боках і у зоні голеностопа - принт. Задник добре фіксує ніжки, достатньо широка носова частина, щоб дівчинка могла вільно розмістити пальчики у взутті.

Черевички для хлопчиків - моделі Nodi (19-21 розміри)

Дві пари черевичків для веселих ігор та щоденних прогулянок. Створені у синьому та коричневому кольорах. Мають матове нубукове покриття, прикрашене невеликими елементами у формі кілець. Застібаються на липучку.

Для виготовлення взуття Мемо використовують м'яку шкіру кіз. Це делікатний, проте міцний матеріал, котрий легко пристосовується до ніжок дитини, що забезпечує додатковий комфорт.

Особливістю більшої частини моделей Мемо є діагностична підошва, проте черевички для малюків мають свої відмінності. Головна функція моделей Memo Baby – профілактична, тому вони мають гнучку нековзку підошву, без діагностичних функцій. Усі черевички легкі, приємні на дотик - зовні і всередині.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук