Чому вибір взуття для дитини вважають таким важливим?

26-07-2018
Чому вибір взуття для дитини вважають таким важливим? Світ здоров'я

Більшість дорослих відноситься до взуття як до предмету гардеробу, і тільки. Найчастіше ми вибираємо взуттєві вироби, орієнтуючись на погоду за вікном і пору року, власну зручність та сучасну моду. З дитячим взуттям вимоги батьків розширюються. Якщо ви шукали інформацію про покупку дитячого взуття в мережі, то напевно знаєте про те, що до його конструкції існують особливі вимоги. Чи насправді це так важливо і чому?

Взуття для дітей не тільки захищає ніжки від механічних пошкоджень і холоду, це не лише привабливий елемент одягу. Ніжки дитини тільки формуються, і тому для них важливо, щоб ніжка не їздила у взутті, щоб черевички не стискали пальці, щоб ніжки не потіли. Як і у будь-якому взутті, від зручності залежить ще і розмір.

Якщо взуття підібране неправильно, якщо воно завдає дитині дискомфорт, його хода стає не такою природною і легкою, що позначається на поставі і стані спини.

Ноги щодня приймають на себе великі навантаження. Вони несуть вагу нашого тіла, підтримують вертикальне положення і дозволяють людині рухатися. Тому важливо, щоб взуття допомагало їм з самого раннього віку дитини.

Спочатку босоніж

Поки дитина не освоїть ходьбу, взуття йому не потрібне. Тому з першою парою радять не поспішати. М'язи, зв'язки і суглоби зміцнюються, відбувається природний розвиток, стопа стає рельєфною. Такий природний процес не потрібно порушувати черевиками.

Перше взуття

Інша проблема виникає, коли малюк вже навчився ходінню, адже тоді починається пошук взуттєвих виробів, тоді ми шукаємо купу нової інформації в інтернеті, читаємо відгуки і губимося між різними думками. Один з найбільш затребуваних брендів взуття - польський бренд Мемо. Батьки люблять дитяче ортопедичне взуття, адже точно впевнені у тому, що конструкція такого виробу правильна. В ортопедичних черевиках ніжки будуть нормально фіксуватися і не ковзати, каблучок підтримує стопу, дитина правильно ставить ніжку. Основне завдання батьків полягає у тому, щоб правильно поміряти ніжку і вибрати потрібний розмір.

Ноги впливають на стан всього тіла

Ноги впливають на кістково-м'язову систему і хребет. Наприклад, якщо людина має проблему плоскостопості і вальгусного викривлення ніг, це може негативно вплинути на інші частини тіла. Є випадки, коли дефекти стопи впливають на викривлення колін, стегон і тазу, що в свою чергу призводить до викривлення хребта. Все це пов'язано між собою, тому вибір взуття є важливою частиною турботи про здоров'я своїх ніг. Профілактичне взуття Мемо сприяє правильному розташуванню ніг і допомагає діагностувати існуючі проблеми завдяки спеціальній запатентованій підошві. У разі виникнення певних проблем дитина носить спеціальні устілки, які борються з дефектами, допомагають ставить ногу правильно і захищають від подальшого розвитку недуг.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук