Atrauman Ag - пов'язки зі сріблом для лікування пролежнів, хронічних і інфікованих ран

02-07-2021
Atrauman Ag - пов'язки зі сріблом для лікування пролежнів, хронічних і інфікованих ран. Світ Здоров'я

Пов'язки для лікування важких ран повинні відповідати певним вимогам, щоб забезпечити оптимальне середовище для швидкого загоєння. Вони повинні забезпечити хороший паро- і повітрообмін, вбирання ескудату, захист рани від подразнень і забруднень. Пов'язки зі сріблом у складі надають антибактеріальну дію, що сприяє швидкому знезараженню рани. Одна з найкращих срібних пов'язок на ринку - Hartmann Atrauman Ag (Німеччина).

Ранозагоювальні пов'язки зі сріблом Atrauman Ag допомагають покращити життя пацієнтів з 1998 року, забезпечуючи атравматичний захист. Вони рекомендовані медиками для лікування важко заживаючих, глибоких, інфікованих ран, пролежнів, опіків. Завдяки простоті використання ці пов'язки дозволяють зберегти цінний час і прискорити загоєння рани.

Переваги пов'язок Atrauman Ag (Атрауман Аг)

  • Atrauman Ag зроблені з поліамідної сітчастої тканини, покриті металевим сріблом і просякнуті натуральними жирами (тригліцеридами), які також прискорюють процес відновлення епітелію. Іони срібла впливають на грампозитивні і грамнегативні бактерії, включаючи штами MRSA.
  • Пов'язка захищає шкіру від мацерації (набухання і зморщування). Мазеве просочення не містить ліків, вазеліну або інших парафінів.
  • Пов'язка щільно прилягає до рани, зверху фіксується звичайною вбираючою пов'язкою. Її можна комбінувати з усіма типами абсорбуючих пов'язок.
  • При прямому контакті рани з Atrauman Ag пов'язка має антибактеріальну дію. Завдяки структурі срібної пов'язки ексудат і бактерії добре абсорбуються вторинною пов'язкою на рану.
  • Пов'язки відрізняються своєю еластичністю, добре відштовхують воду, мають відмінну повітро-і паропроникність.

 

 

Пов'язка активно діє протягом 7 днів. За рахунок мінімізації адгезії до ран пов'язку легко і безболісно міняти.

Показання для використання

Рани з високим ризиком інфікування (в тому числі перша допомога), інфіковані рани (гострі рани, опіки 2-3А ступеня, хронічні рани, в т.ч. виразки і пролежні). Профілактика вторинного інфікування ран у пацієнтів з ослабленою імунною системою. З метою додаткової профілактики можливого інфікування рани.

Протипоказання

Чутливість до компонентів мазевої основи. Рани з рясною ексудацією.
Щоб уникнути зниження ефективності пов'язки, не рекомендується використовувати пов'язку в комбінації з мазевими масами, що містять парафін.

Пов'язка доступна у трьох розмірах:

Atrauman Ag 5х5см

Atrauman Ag 10х10см

Atrauman Ag 10х20см

Стерильно, запечатано поштучно.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук