Безозонова бактерицидна лампа BS 15W

270.00 грн.
В наявності
Країна виробникПольща
Опис

Бактерицидна лампа потужністю 15 Ватт, цоколь G13 буде корисною в медицині, а також в домашніх умовах.

Бактерицидна лампа призначена для протиепідемічної обробки приміщень. Вона ефективна для знищення різних шкідливих мікроорганізмів на кшталт вірусів, бактерій, плісняви, грибків та ін. Бактерицидна лампа має УФ-випромінювання певного діапазону, яке і спричинює загибель мікроорганізмів. Але! Не плутати із звичайними УФ-лампами, дія яких зовсім інша: вони викликають у клітинах мікроорганізмів незворотні процеси та загибель. Крім цього, в ході роботи бактерицидної лампи в повітрі йде інтенсивне утворення озону, який також має бактерицидну дію та додатково знищує мікробів. Крім дезінфекції повітря, бактерицидні лампи застосовують для дезінфекції питної води, стерилізації медичних інструментів, знезараження різних поверхонь.

Бактерицидні лампи застосовують у житлових та громадських приміщеннях під час епідемій вірусних захворювань. Особливо популярні вони у лікарнях, дитячих садках, школах. Також застосовні такі лампи у харчовій промисловості: у пекарнях, сироварних та пивоварних заводах.

Ви також можете придбати бактерицидну лампу для дому, адже це гарне вирішення багатьох проблем зі здоров'ям. Особливо потрібні такі лампи тим, у кого в сім'ї є люди, схильні до частих простудних захворювань.

Країна виробник
  • Польща
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо, вас це зацікавить
  • Ортопедичні устілки