Бактерицидний рециркулятор BactoSfera ORBB 15x3 Gorizont MAX EFFECT

ORBB 15x3 Gorizont MAX EF
4,555.00 грн.
Немає у наявності
Країна виробникУкраїна
Опис
Опромінювач-рециркулятор бактерицидний побутовий BactoSfera ORBB 15х3 MAX EFFECT призначений для безпечного кварцювання (знезараження) повітря в приміщенні від вірусів, бактерій, алергенів, інших інфекційних мікроорганізмів та шкідливих речовин. Головна перевага рециркулятора – це можливість безперервного кварцювання приміщення у присутності людей, тварин та рослин.

Рекомендований для приміщень до 30 м ², категорій * I, II, III, IV, V.

Укомплектований високоякісними безозоновими бактерицидними лампами низького тиску з піком ультрафіолетового випромінювання 257,3 нм (УФ-С діапазон). Ресурс ефективної роботи ламп становить щонайменше 9000 годин. Кількість ламп – 3 шт. по 15 Вт. Ця довжина хвиль випромінювання ідеально відповідає піку максимальної бактерицидної ефективності, тобто. найкраще поглинання ультрафіолету молекулами ДНК мікроорганізмів, внаслідок чого мікроби втрачають здатність розмножуватися і гинуть.

Має 3-метровий провід з вилкою, що дає можливість монтажу рециркулятора на будь-якій висоті в кімнатах зі стандартним метражем стелі.

Може експлуатуватися як у настільному (мобільному), так і в настінному (стаціонарному) варіанті. Для тимчасового використання рециркулятора його можна поставити на стіл, тумбу, шафу тощо, або стаціонарно закріпити на стіну або стелю.

Застосування
  • вдома
  • на роботі
  • у мед. установах
  • у дитячих садках та школах

Особливості

1. Програмований таймер
Можна створити до 10 різних програм автоматичного включення та вимикання рециркулятора з урахуванням днів тижня, годин і хвилин. Це дуже зручно та ефективно. Наприклад, програма, яка може бути зручною для співробітників Вашого офісу: автоматичне включення рециркулятора щодня з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:30 з автовідключенням в обід на 1 годину + у суботу включення з 10:00 до 16:00 з автовідключенням обідньої перерви + в неділю рециркулятор відпочиває і так по колу.

2. Індикатори працездатності ламп
Сигналізують про працездатність бактерицидних ламп рециркулятора. Яскраво-блакитне свічення інформує про нормальну роботу ламп, рожеве свічення попереджає про закінчення ефективного ресурсу роботи лампи – необхідно замінити лампу на нову, і відсутність світла означає, що лампа не працює. При цьому кожен індикатор відповідає за роботу однієї лампи.

3. Конструкція
Особливість полягає в тому, що обидва вентилятори в рециркуляторі - витяжні, а два повітрозабірники із захистом від зовнішнього проникнення прямих УФ-С променів розташовані на бічних гранях пристрою. Така конструкція дозволяє збільшити швидкість повітропрохідності до двох разів, завдяки чому повітря знезаражується швидше. Також усередині корпусу рециркулятора на кріпильних отворах є герметичні кришки для утримання тяги (швидкості руху повітря). Корпус рециркулятора легко розбирається для користувальницького технічного обслуговування, а пилові фільтри на витяжних вентиляторах дістаються зовсім без розбору корпусу - шляхом знімання зовнішніх кришок вентиляторів.

Країна виробник
  • Україна
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо, вас це зацікавить
  • Ми рекомендуємо
  • Ортопедичні устілки