Бактерицидна лампа Philips TUV 36W (безозонову)

885.00 грн.
В наявності
Країна виробникУкраїна
Опис
Лампа антибактеріальна PHILIPS TUV 36W (Голландія). Джерело УФ-випромінювання.

Виробляється лише у Голландії. Має дуже високий ресурс горіння - 9000 годин, зі стабільним випромінюванням протягом усього, заявленого виробником, терміну служби лампи.

Використовується в бактерицидних опромінювачах, потужністю 36 Вт, для кварцування повітря та знезараження поверхонь у великих приміщеннях (до 50 м²) від бактерій та вірусів.

Перешкоджає утворенню озону (О3)! Колба даної лампи зроблена зі спеціального увіолевого скла, яке відфільтровує озоноутворюючу спектральну лінію довжиною 185 Нм, перешкоджаючи утворенню озону, а внутрішнє захисне покриття колби підтримує ультрафіолетове випромінювання на постійному рівні. Після знезараження безозоновою лампою Philips TUV 36W провітрювати приміщення не потрібно.
PHILIPS вперше створив лампу для випромінювання ультрафіолету з колбою з увіолевого скла. З тих пір звичні для всіх кварцові лампи (лампи з кварцового скла) стали витіснятися лампами з увіолевого скла, яке максимально затримує озон. Так закріпилася за цими лампами назва, як не парадоксально, не «увіолеві лампи», а «бактерицидні лампи» (виходячи зі свого бактерицидного впливу на мікроорганізми).

Після кварцування цією лампою безозонової провітрювати кімнату не потрібно.
Країна виробник
  • Україна

Відгуків не знайдено

Можливо, вас це зацікавить
  • Ми рекомендуємо
  • Топ продаж
Швидка та якісна доставка

90 % замовлень відправляються в день замовлення

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14днів

У вас є 14 днів, для того щоб протестувати вашу покупку