Апарат для дарсонвалізації DARSONVAL BactoSfera

Апарат BactoSfera DARSONVAL використовують для локальної дарсонвалізації в професійній сфері і домашніх умовах: у косметології, медицині та в побуті.
 
Дарсонвалізація - це фізіотерапевтичний метод впливу на шкірні покриви і слизові оболонки людини щадним імпульсними змінним мікрострумом високої частоти. Основою лікувального та профілактичного впливу апарату для дарсонвалізації є його коронний розряд, який виникає між поверхнею тіла і електродом. Під впливом імпульсів струму посилюється циркуляція крові, що призводить до поліпшення обміну речовин, насичення тканин киснем і необхідними поживними речовинами.
 
Дарсонваль комплектується трьома найнеобхіднішими електродами: «Коло» багатофункціональний для всього тіла; «Універсальний» для делікатної точкової обробки; Гребінець для волосся.
 
Має зручний плавний безступінчатий регулятор потужності з положенням вмикання/вимикання.
 
Комплектація
 • Апарат DARSONVAL - 1 шт.
 • Електрод BS-01 «Універсальний» - 1 шт.
 • Електрод BS-02 «Коло» - 1 шт.
 • Електрод BS-03 «Гребінець» - 1 шт.
 • Інструкція - 1 шт.
 • Гарантія - 1 шт.
 • Упаковка - 1 шт.
Технічні характеристики:
 • Живлення 220 В 50 Гц
 • Габарити  40х40х210 мм
 • Вага 0,25 кг
 • Довжина 1,5 м
 • Безступінчатий регулятор ВВІМК/ВИМК
 • Діапазон регулювання напруги 6-30 кВ
 • Середньоквадратичний ток  0,3 А
 • Несуча частота 130 кГц
 • Модулююча частота 100 Гц
 • Розміри коробки 295х185х55 мм
 • Вага коробки (брутто) 0,45 кг
 • Ступінь захисту IP40
 
Дарсонвалізація - антична методика фізіотерапевтичного впливу на поверхневі тканини і слизові оболонки організму людини імпульсними струмами високої частоти, відноситься до застарілого розділу "електротерапії". Названий на прізвище автора, французького фізіолога і фізика Арсена Арсонваля.
 
Застосовувався починаючи з кінця XIX століття. Офіційно використовувався для фізіотерапії на території СРСР в широких масштабах.
Апарат д'Арсонваля був в наявності в кожному кабінеті фізіотерапії. Існують 2 види застосування дарсонвалізації: місцева і загальна (індуктотерапія). Місцева дарсонвалізація або діатермія - вплив на окремі ділянки тіла хворого слабким імпульсним змінним струмом високої частоти і високої напруги. При місцевій дарсонвалізації струм проводять через скляний вакуумний електрод, переміщуваний по поверхні тіла, по слизовій оболонці порожнини рота, волосистої поверхні голови, або через спеціальний електрод, що вводиться в пряму кишку. Під впливом дарсонвалізації розширюються кровоносні судини, активізує кровообіг, поліпшується живлення тканин.
В даний час дарсонвалізація успішно використовується в дерматології, косметології, хірургії, урології, гінекології, невропатології, лікуванні захворювань внутрішніх органів і т.д.
 
Основними діючими факторами апарату дарсонваля є високочастотний струм, високовольтний коронний розряд, тепло, що виділяється в тканинах організму і в області коронного розряду, незначна кількість озону і оксидів азоту, слабке ультрафіолетове випромінювання, що генерується коронним розрядом, слабкі механічні коливання надтональної частоти в тканинах (осциляторний ефект).
 
Завдяки застосуванню апарату дарсонваль (лікувальній дії змінним струмом) поліпшується кровообіг, активізуються біохімічні обмінні процеси в шкірі і під нею, посилюється живлення тканин і постачання їх киснем, знижується поріг чутливості больових рецепторів до зовнішніх роздратувань, що забезпечує знеболюючий ефект.
 
При регулярному використанні апарату дарсонваля поліпшується діяльність центральної нервової системи, зокрема сон, працездатність; нормалізується тонус судин; проходять головні болі, втома; підвищується імунітет організму.
 
Розрізняють місцеву і загальну дарсонвалізацію:
 
Місцева дарсонвалізація заснована на підведенні високої напруги до шкіри через вакуумний електрод, в якому повітря або розріджене, або викачане повністю. Невелика напруга, що викликає іонізацію повітря, сприяє розвитку тихого електричного розряду і широко застосовується при контактній методиці впливу. При збільшенні напруги виникає вторинна самостійна іонізація повітря з утворенням іскрового розряду як з місцевими тканинними змінами, так і з ефектом припікання потужною іскрою при високій температурі, що використовується як дистанційний метод впливу (припікання судин, пустул, ліфтингова методика).
Чинними факторами місцевої дарсонвалізації є імпульсний високочастотний струм, що проходить через тіло пацієнта, і електричний розряд, що виникає між шкірою пацієнта і електродом; при загальній дарсонвалізації - вихрові високочастотні струми, наведені в поверхневих тканинах пацієнта за законом електромагнітної індукції.
 
При дарсонвалізації змінюються фізико-хімічні процеси в тканинах, в результаті при місцевій дарсонвалізації поліпшується діяльність центральної нервової системи, трофіка тканин, обмінні процеси, кровообіг, підвищується фагоцитарна активність лейкоцитів.
Відповідна реакція на вплив високочастотного струму апарату дарсонваля при місцевій дарсонвалізації носить локальний або сегментарний характер. Короткочасний спазм судин змінюється розширенням їх просвіту, поліпшується циркуляція крові і лімфи, знижуються явища венозного застою, розсмоктуються запальні вогнища, поліпшується тканинної кровотік з підвищенням вмісту кисню в шкірі. Тихий розряд, а більшою мірою іскровий надають бактерицидну дію.
 
Пригнічується чутливість нервових периферичних рецепторів з блокадою нервових імпульсів в центральну нервову систему, що, ймовірно, пов'язано з впливом високочастотного струму на нервові закінчення. Знижується функція потових і сальних залоз. Через годину після проведеної процедури виявляється гіперемія, лейкоцитарна інфільтрація з помірним набряком дерми, яка зникає через добу.
 
Місцеву дарсонвалізацію застосовують при невралгії, невриті слухового нерва, міалгії, головних болях, шкірній сверблячці, вагінізмі, при початкових стадіях облітеруючих захворювань судин, варикозному розширенні вен гомілки, геморої, загоюються і виразках, обмороженнях 1-й і 2-го ступенів. Особливо часто як засіб косметики, позбавлення від вугрової висипки, омолодження пріувядающей шкіри обличчя і тіла.
 
При загальній дарсонвалізації пацієнта в сидячому або лежачому положенні поміщають в «клітку Арсонваля» - котушку коливального контуру. Загальна дарсонвалізація уповільнює згортання крові, знижує артеріальний тиск, нормалізує тонус судин мозку, усуває головний біль, стомлюваність, поліпшує сон, підвищує працездатність, поліпшує діяльність ЦНС і кровообіг капілярів, артерій, вен. Апарат дарсонваля cнімает спазми судин, підвищує імунітет організму.
 
Загальну дарсонвалізацію застосовують при гіпертонічній хворобі 1-й і 2-го ступенів, неврастенії з підвищеним збудженням, при поганому сні, деяких хворобах обміну речовин.
 
Дарсонвалізація протипоказана при кровотечі, лихоманці, серцево-судинної недостатності і індивідуальної непереносимості.
Не варто також перед процедурою обробляти шкіру спиртовими лосьйонами, які можуть спалахнути.
 
МЕТОДИКИ ЛІКУВАННЯ.
 
Дарсонвалізація волосистої частини голови.
 
Положення хворого - сидячи. З волосся видаляють металеві шпильки і волосся розчісують. Гребешкова електрод повільно і плавно пересувають по волосистій частині голови від чола до потилиці, а якщо волосся коротке, то і в зворотному напрямку.
Вплив виробляють при малій потужності по 8-10 хвилин, щодня або через день.
Курс лікування 20-30 процедур.
 
Дарсонвалізація зони обличчя.
 
Положення хворого - лежачи або сидячи. В останньому випадку голову фіксують за допомогою підголовника. Методика процедури контактна або дистанційна (за показаннями). Грибоподібний електрод повільно, круговими рухами переміщують від волосистої частини голови до підборіддя і від середини носа до вух по черзі з однієї й іншої половини обличчя.
Вплив проводять щодня або через день по 5-10 хвилин. Потужність впливу - до появи відчуття слабких поколювань і тепла.
Курс лікування 15-30 процедур.
 
Дарсонвалізація комірцевої зони.
 
Положення хворого - лежачи або краще сидячи. Грибоподібний електрод переміщають по поверхні шиї, надпліччя, під- і надключичних областей, верхньої частини спини - від шиї до шостого грудного хребця ззаду. Методика процедури дистанційна з невеликим повітряним зазором.
Вплив проводять щодня або через день при середній потужності по 10-15 хвилин.
Курс лікування по 10-15 процедур.
 
Дарсонвалізація верхніх кінцівок.
 
Положення хворого - сидячи. Напівзігнуту в ліктьовому суглобі руку укладають на стіл. Методика процедури контактна або дистанційна з повітряним зазором 5-7 мм. Грибоподібний електрод вращательно-поступальними рухами переміщують від кисті до плеча і далі на шийну і грудну частину до шостого грудного хребця.
Вплив проводять щодня або через день при середній потужності по 10-15 хвилин.
Курс лікування 15 процедур. При двосторонньому ураженні вплив чергують при збереженні зазначених параметрів.
 
Дарсонвалізація повік.
 
Положення хворого - лежачи або сидячи, в останньому випадку голову фіксують за допомогою підголовника. Методика процедури контактна. Циліндричний або конусоподібний електрод плавно пересувають по шкірі століття при закритих очах.
Вплив проводять щодня або через день при малій потужності, починаючи з однієї хвилини, збільшуючи тривалість процедури на одну хвилину, доводять її до п'яти хвилин.
Курс лікування до 15 процедур.
 
Дарсонвалізація зовнішнього слухового проходу.
 
Положення хворого лежачи або сидячи. В останньому випадку голову фіксують за допомогою підголовника. З мочок вух видаляють кліпси, сережки. Методика процедури контактна. Вушної електрод на 1-1,5 см. Вводять в зовнішній слуховий прохід, відтягуючи вушну раковину вгору і назад. Електрод знаходиться там до закінчення процедури.
Вплив проводять щодня або через день при малій потужності по 5-7 хв.
Курс лікування до 25 процедур.
 
Дарсонвалізація порожнини носа. 
 
Положення хворого - лежачи або сидячи. Носовий електрод по черзі вводять в правий і лівий носовий прохід на глибину до 2-2,5 см. Методика процедури контактна.
Вплив виробляють при малої та середньої потужності по 2-3 хв. на кожну ніздрю.
Курс лікування 10-15 процедур
 
Дарсонвалізація десен.
 
Процедуру проводять ясенним електродом, вводячи його кінець в ротову порожнину і повільно пересуваючи уздовж ясен, не торкаючись зубів. Накопичується в роті слину необхідно ковтати або спльовувати. Необхідно пам'ятати, що, щоб уникнути неприємних відчуттів, що викликаються іскровим розрядом, слід попередньо виводити регулятор потужності розряду на мінімум і потім видаляти кінець електрода з ясен.

Процедури проводять щодня або через день при потужності, що викликає відчуття слабкого чи помірного тепла. Тривалість дії 5-10 хв. на кожну щелепу.

Курс лікування 10 -12 процедур.

Дарсонвалізація скроневого-нижньощелепного суглобу

Положення хворого - лежачи на боці або сидячи. В останньому випадку голову фіксують за допомогою підголовника. Методика процедури дистанційна або контактна. Грибоподібний електрод переміщають круговими рухами над областю суглоба і на 5-8 см навколо нього з повітряним зазором 5-10 мм

Вплив виробляють при середній або великий потужності, щодня, по 3-5 хвилин.

Курс лікування по 10-15 процедур.

Дарсонвалізація серцевої зони.

Положення хворого - лежачи на спині. Методика процедури контактна. Грибоподібний електрод переміщають подовжньо-круговими рухами по шкірі грудної клітки зліва і по зоні, обмеженої зверху ключицею, знизу - реберної дугою, праворуч - грудиною, зліва - передній пахвовій лінією. На сосок і пігментовану шкіру навкруги не впливають.

Впливу проводять щодня або через день при середній потужності по 8-12 хвилин.

Курс лікування 10-15 процедур.

Дарсонвалізація молочної залози.

Положення хворого - лежачи на спині. Методика процедури контактна. Сосок і навколишнє пігментовану шкіру ізолюють однією, двома марлевими серветками. Грибоподібний електрод переміщають круговими рухами по шкірі молочної залози. Таку ж дію при необхідності проводять і на другу залозу.

Процедури проводять щодня або через день по 10 хвилин на кожну залозу. Потужність впливу - до появи відчуттів слабких або середніх поколювань і тепла.

Курс лікування 10-15 процедур.

Дарсонвалізація міжреберних зон

Положення хворого - лежачи на боці або сидячи. Методика процедури дистанційна з невеликим повітряним зазором. Грибоподібний електрод переміщають над відповідними ребрами від хребта до грудини.

Впливу проводять щодня при середній або великий потужності по 8-10 хвилин.

Курс лікування 10-15 процедур.

Дарсонвалізація хребта.
 
Положення хворого - лежачи на животі. Методика процедури контактна або дистанційна з повітряним зазором 3-6 мм. Грибоподібний електрод переміщають ліворуч і праворуч уздовж хребетного стовпа від крижів до шиї.

Вплив виробляють по 6-8 хвилин при середній або великий потужності.

Курс лікування 10-15 процедур.

Дарсонвалізація зони сонячного сплетіння.

Положення хворого - лежачи на спині. Методика процедури контактна. Грибоподібний електрод переміщають подовжньо круговими рухами по шкірі живота в зоні, обмеженій зверху мечовиднимвідростком, знизу лінією, що проходить на 3-4 см нижче пупка, в сторони на 5-7 см.

Впливу проводять щодня по 10 хвилин при середній потужності.

Курс лікування 12-15 процедур.

Дарсонвалізація зони товстого кишечника.

Положення хворого - лежачи на спині. Методика процедури контактна або дистанційна. При дистанційній - створюють зазор 3-6 мм. Грибоподібним електродом впливають на шкіру нижньої частини живота в зоні, обмеженій знизу паховими складками, зверху - лінією проходить через пупок.

Вплив проводять щодня або через день протягом 15-20 хвилин при середній або великий потужності.

Курс 15-20 процедур.

Дарсонвалізація прямої кишки.

Попередньо очищають кишечник. Положення хворого - на боці з приведеними до живота ногами. Методика процедури контактна. Ректальний електрод, змащений вазеліном, вводять обертальними рухами в пряму кишку на глибину 4-6 см і фіксують, накладаючи під і над резонатором мішечки з піском.

Впливу проводять щодня або через день при потужності, що викликає суб'єктивне відчуття легкого тепла. Починають з 5 хвилин, поступово додаючи по 2 хвилини, доводять тривалість до 15 хвилин.

Курс лікування 15-30 процедур.

Дарсонвалізація при пошкодженні шкіри (рана, виразка, садно).

Положення хворого - зручне для проведення процедури. Електрод вибирають в залежності від розміру осередку ураження. При великій рані використовують електрод грибоподібної форми. Методика процедури дистанційна з повітряним зазором 3-6 мм. Спочатку протягом 3-5 хвилин впливають на шкіру, навколишнє вогнище пошкодження в радіусі 5-8 см., Потім 1-3 хвилини безпосередньо вогнище, а в кінці - 3-5 хвилин на відповідний сегмент спинного мозку. Якщо рана закрита пов'язкою, то процедури проводити безпосередньо після перев'язки, переміщаючи електрод по поверхні бинта.

Впливу проводять в дні перев'язок при малої або середньої потужності протягом 10-12 хвилин.

Курс лікування 10-15 процедур.

Дарсонвалізація бородавки.

Методика процедури дистанційна. Електрод для коагуляції удержівают над розростанням шкіри з повітряним зазором. 1,5-2 см.

Вплив проводять один раз в 5 днів при великій потужності.

Курс лікування 3-5 процедур.

Дарсонвалізація для лікування захворювань дихальної системи.

Положення хворого сидячи. Методика процедури контактна або дистанційна. Малий грибоподібний електрод переміщають уздовж крил носа протягом 5хв. Потім обробляють 3-5 хв. носогубні складки. При цьому слід глибоко дихати озонованим повітрям. Поле цього обробляється передня поверхня шиї лінійним переміщенням електрода вниз і вгору протягом 5 хв. Те ж повторюють для задньої поверхні шиї. Методика застосовується при лікуванні трахеїти, бронхітів, бронхіальної астми, катарів верхніх дихальних шляхів різної природи.

Вплив проводять щодня або через день при середній потужності.

Курс лікування 8-12 процедур.

Дарсонвалізація м'язів, сухожиль, суглобів.

Вплив проводять великим грибоподібним електродом. Методика процедури контактна. Плавними поздовжніми або круговими рухами переміщують електрод по поверхні шкіри в районі ураження. При процедурі можна обробляти до чотирьох ділянок.

Вплив проводять щодня або через день при великій або середній потужності. Час процедури 5-8 хв. на одну ділянку.

Курс лікування 8-10 процедур.

Дарсонвалізація рук і ніг.

Грибоподібний електрод плавно переміщають не тільки по шкірі руки або ноги, але і в області проекції відповідних нервових корінців або симпатичних вузлів (відповідно області шийного або попереково-крижового відділів хребта). Потужність впливу - до появи відчуття середньої інтенсивності поколювання і тепла.

Тривалість процедури на одну кінцівку до 15, на дві - до 30 хв.

Процедури проводять щодня або через день, до 15-20 на курс лікування.

Дарсонвалізація для лікування захворювань артерій і вен.

Методика процедури - контактна. Великий грибоподібний електрод лінійними рухами плавно переміщають вгору уздовж ураженої судини. Методика застосовується при лікуванні варикозного розширення вен, тромбофлебіту, варикозних виразок, облітеруючого ендартеріїту.

Лікування проводять щодня або через день по 8 хв. За один сеанс можна обробляти до 3-4 зон.

Курс лікування 10-12 процедур. Для лікування необхідно проведення 2-3 курсів з інтервалом 1 міс.
Країна виробник:
 • Україна

Відгуків не знайдено

586157430
1,000.00 грн.
Немає у наявності

Ми (Світ Здоров'я) додамо Вашу адресу електронної пошти в спеціальний список риссилкі для даного товару. Як тільки товар буде доступним, вам буде відправлено автоматичне повідомлення, і вашу електронну пошту буде видалено зі списку розсилки.

Дані будуть доступні деяким нашим співробітникам. Якщо вихотіте, щоб Ваші персональні дані були видалені, надішліть листа на адресу info@svit-zdorovya.com.

Якщо Ви вважаєте, що Ваші персональні дані використовуються не за призначенням, Ви маєте право звернутися зі скаргою в наглядовий орган. Згідно "Загального регламенту щодо захисту даних" в ЄС ми зобов'язані повідомити Вам про це право, хоча ми не плануємо використовувати Ваші дані не за призначенням.

Додати до переліку побажань
Написати відгук
Задати питання

Самовивіз:

Червоноград, вул. Стуса 35 Магазин "Світ Здоров'я"


Доставка По Україні:

- Нова Пошта
- УкрПошта
- Justin (Джастін)
- Міст Експрес

Згідно тарифів перевізника

Від 1500 грн - безкоштовно


Оплата:

- готівкою при отриманні
- банківською карткою на сайті
- по безготівковому розрахунку


Гарантія:

На всі товари від виробника (від 1 місяця до 5 років)


Обмін/Повернення:

Здійснюється згідно ЗУ "Про захист прав споживача" протягом 14 днів.

Окрім груп товарів які не підлягають обміну чи поверненню.

Можливо, вас це зацікавить
 • Топ продаж
Швидка та якісна доставка

90 % замовлень відправляються в день замовлення

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14днів

У вас є 14 днів, для того щоб протестувати вашу покупку