Аплікатор Ляпко УАЛП "Килимок Великий" 7,0 Ag

1,940.00 грн.
В наявності
Доставка
Способи оплати
БрендЛяпко Країна виробникУкраїна
Опис

Пристрій аплікаційний Ляпко «Килимок Великий», крок голки - 7,0, розмір - 275 х 480 мм, кількість голок: 2710. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення. Відмінною особливістю «Килимка» є його велика площа впливу і найбільша відстань між голками, завдяки чому він має підвищену ефективність лікування.

Рекомендований для аплікацій на спину, як килимка під ноги (положенні стоячи, сидячи лежачи), на нього зручно лягати животом - для профілактики і в комплексній терапії захворювань органів травлення (колітах, дискінезіях, запорах та ін.) І ожиріння (при жирових відкладеннях на животі).

Аплікатор Ляпко «Килимок Великий» також застосовується як профілактичний засіб для зміцнення і збереження здоров'я, підвищує працездатність, загальний життєвий тонус, нормалізує сон, настрій, обмін речовин.

Висока лікувальна ефективність досягається за рахунок виникаючих у шкірі, на вістрях і між голками, гальванічних струмів і в результаті цього підвищеного мікроелектрофорезу металів у внутрішні середовища організму.

«Килимок Великий» в процесі використання стикається з шкірою, не ушкоджуючи її, не має контакту з кров'ю. При індивідуальному використанні, дезінфекції спеціальними антибактеріальними засобами не потребує: обробка миючим розчином, промивання проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (за допомогою фена). Після сеансу аплікацій (у лікувальних закладах) він повинен піддаватися дезінфекції одним з методів, зазначених у ОСТ 42-21-2-85.

При правильному догляді, термін служби аплікаторів Ляпко становить 5 - 7 років.

Методика застосування:

Тривалість сеансу, тобто час дії на шкіру аплікатора, визначає отримання бажаного ефекту:
- Для тонізації, знеболювання при гострих сильних болях, для підвищення працездатності і артеріального тиску при гіпотонії - 7-10 хвилин;
- Для розслаблення, зняття тривалих хронічних болів, зниження артеріального тиску, снодійного ефекту - 15-30 хвилин.

Важливою умовою успішного лікування і відсутності дискомфортних відчуттів є правильне укладання на аплікатор, при якій відносно дискомфортні відчуття перших п'яти хвилин переходять у відчуття приємного тепла, вібрацій, пульсацій, часто завершуються повноцінним здоровим сном.

Щоб правильно лягти на аплікатор, необхідно найбільш точно змоделювати вигини хребта за допомогою правильно покладених подушок і згорнутих валиками махрових рушників.

При дискомфорті, триваючим протягом 10-15 хвилин, аплікатор слід прибрати і застосовувати тільки через 5-10 годин або на наступний день.
Причинами дискомфортних відчуттів можуть бути: неправильне накладення пристрою, тобто нерівномірність навантаження на голки, сповзання з нього, що супроводжується ушкодженням шкіри.

Для усунення цих явищ слід піднятися над аплікатором і опуститися на нього знову, підклавши під колінні суглоби м'який валик. Тривалість курсу лікування - 1-2 тижні. Курс можна повторити через 2-4 тижні. Є позитивний практичний досвід тривалого, протягом декількох місяців поспіль, щоденного застосування аплікатора.

Бренд
Ляпко
Країна виробник
  • Україна
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

  • Ми рекомендуємо
  • Ортопедичні устілки