УАЛЦ "Валик Універсальний М" (з гумовими втулками), крок голки - 3,5, ширина - 72 мм, діаметр 51мм, кількість голок 496.
Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.
Валики - це аплікаційні пристрої для динамічної дії (мільйонний «голчатий душ»). Використовуються на всіх ділянках тіла: спині, попереку, сідницях, грудній клітці, животі, кінцівках. Терапевтичний ефект досягається у декілька разів швидше, ніж при застосуванні статичного аплікатора.
Гальванічний струм, що виникає в шкірі, на вістрях і між голками носить імпульсний характер. При обробці спини та інших важкодоступних ділянок тіла валик вимагає участі помічника.
Валик Універсальний М призначений для лікування і точної рефлекторної діагностики. Завдяки гнучким бічним гумовим втулкам виявляється більш м'який, делікатний вплив на шкіру. Застосовується для терапевтичного впливу на будь-які ділянки тіла, голови і обличчя. Рекомендований для застосування дорослим і дітям.
Використовуючи валик, можна надати заспокійливу (седативну) або збудливу (тонізуючу) дію. Для отримання заспокійливого ефекту (наприклад, при болях в попереково-крижовій області або в нижніх кінцівках) сеанс триває 10-15 хвилин з охопленням великої ділянки поверхні тіла.
При сеансі лікування по збудливому методу (наприклад, при парезі м'язів і інших станах) проводиться швидке і сильне подразнення протягом 5-7 хвилин, але з захопленням меншої площі тіла. Голки валика, стикаючись зі шкірою, не ушкоджують її. Метод ефективний і неінвазійний, тобто повністю виключає перенесення інфекції (вірусного гепатиту, СНІДу).
За допомогою даного виду валиків можна проводити рефлекторну діагностику як виявлених захворювань, так і прихованих. Діагностичний метод заснований на тому факті, що на шкірі людини знаходяться певні зони проекції вісцеральних (внутрішніх) органів. У цих зонах при захворюванні відповідних органів з'являються зміни у вигляді гіпо- або гіперестезії (порушення чутливості), підвищення або зниження температури, посилення або зменшення кровонаповнення (зміна кольору шкіри від різкої блідості до інтенсивного почервоніння), появи місцевого набряку.
Гарантійний термін - 1 рік. Згідно ТУ.
Показання до застосування:
Захворювання та пошкодження опорно-рухового апарату:
а) перенапруження нервово-м'язового апарату;
б) міозити;
в) міалгія;
г) хронічний тендовагініт;
д) пошкодження зв'язкового апарату хребетного стовпа і суглобів кінцівок;
е) сколіоз;
ж) травми, переломи кісток;
з) післяопераційні стани.
Захворювання нервової системи:
а) відновлення після черепно-мозкових травм та інсультів;
б) неврологічні прояви остеохондрозу хребта;
в) люмбаго;
г) неврити;
д) невралгії;
е) міастенія;
ж) млявий і спастичні паралічі;
з) істерія, неврастенія, безсоння;
і) сексуальні неврози;
к) нічний енурез;
л) мігрень;
м) хвороба Рейно;
н) дитячий церебральний параліч.
Захворювання серця і судин:
а) гіпертонія;
б) гіпотонія;
в) ІХС (стенокардія, кардіосклероз);
г) варикоз;
д) геморой.
Захворювання органів дихання:
а) нежить;
б) ангіни;
в) ларингіти;
г) бронхіти;
д) пневмонія;
е) бронхіальна астма (у т.ч. алергічного походження).
Захворювання органів травлення:
а) гастрит;
б) гіпотонія шлунка;
в) виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки;
г) дискінезія кишечника;
д) коліти (запори);
е) печінкова кольки;
ж) дискінезія жовчного міхура;
з) панкреатит.
Акушерство:
а) ранні токсикози;
б) гіпо- та гіпергалактія;
в) збереження вагітності;
г) знеболювання і регулювання пологової діяльності;
д) відновлення в післяпологовому періоді і після кесаревого розтину.
Жіночі хвороби:
а) порушення оваріально-менструального циклу (аменорея, дисменорея);
б) аднексити;
в) клімактеричний синдром;
г) безплідність.
Урологія:
а) гломерулонефрит, пієлонефрит;
б) ниркова колька;
в) цистити;
г) цисталгії;
д) простатити;
е) аденома передміхурової залози.
Шкірні хвороби:
а) нейродерміт;
б) кропив'янка;
в) шкірний свербіж;
г) екзема.
Стоматологія:
а) пародонтоз;
б) стоматит;
в) знеболювання при стоматологічних маніпуляціях;
г) зубний біль.
Ендокринні захворювання:
а) гіпо- та гіпертиреоз;
б) цукровий діабет;
в) аліментарне ожиріння.
Пристрої аплікаційні Ляпко в процесі використання стикаються з шкірою, не ушкоджуючи її, і не мають контакту кров'ю. У лікувальних установах після сеансу аплікацій вони повинні піддаватися дезінфекції згідно Стандартів проведення дезінфекції виробів медичного призначення, шляхом їх повного занурення у дезінфікуючий розчин.
Для проведення дезінфекції використовуються нехлоровмісні дезінфікуючі засоби для виробів з медичної гуми і некорозійностійких металів, дозволені для застосування в лікувальних установах України згідно з методичними вказівками щодо їх використання.
При індивідуальному використанні аплікатор Ляпко не потребує дезінфекції. Гігієнічний догляд за ним передбачає: обробку миючим розчином (шампунь, рідке мило), промивання проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (за допомогою фена). При правильному догляді, термін служби аплікатора становить 5-7 років.
Застосування аплікаторів - найоптимальніший спосіб, що не вимагає додаткових зусиль від пацієнта і допомоги від інших, надійно і ефективно усунути біль, зняти втому, а вранці заряджати себе життєвою енергією на цілий день.
Відгуків не знайдено