Аплікатор Ляпко УАЛЦ Валик великий М 5,0 Ag

905.00 грн.
В наявності
Доставка
Способи оплати
БрендЛяпко Країна виробникУкраїна
Опис

УАЛЦ "Валик великий" має крок голки - 5,0, розмір - 111хd61 мм, кількість голок - 570. Завдяки оптимальним розмірам робочої поверхні і відстаням між голками ефективно впливає на великі ділянки тіла: спину, поперек, криж, область сідниць, живіт та кінцівки.

Валики – це аплікатори для динамічного застосування («мільйонний голковий душ»). Терапевтичний ефект досягається у кілька разів швидше, ніж при застосуванні статичного аплікатора. Гальванічний струм, що у шкірі, на вістрях і між голками носить імпульсивний характер.

Завдяки збалансованій та компактній конструкції валики дуже ефективні та прості у використанні. Всі аплікаційні валики забезпечені гумовими втулками, тому мають м'яку, делікатну дію на шкіру. Застосування валиків посилює кровообіг, чудово знімає втому, усуває напругу та ломоту у м'язах, підвищує життєвий тонус. Після аплікацій за допомогою даного аплікатора ви знімите біль, відчуєте себе відпочилими та повними сил.

Валики рекомендується застосовувати для лікувальної дії на будь-які поверхні тіла, особливо ті, які важко обробляти плоским аплікатором. При обробці спини та інших важкодоступних ділянок тіла валик потребує участі помічника.

Терапевтичний ефект досягається у кілька разів швидше, ніж при застосуванні статичного аплікатора. Для тонізуючого ефекту катаємо 3-7 хвилин, для гармонізації 8-15 хвилин, для седативного ефекту 15-20 хвилин.

Валіками краще працювати (по чистій шкірі) у першу половину дня, увечері для запобігання безсонню рекомендується застосовувати за 2 години до сну.

Методика застосування

Застосування валика вранці, прокочуючи всі частини тіла протягом 2-3 хвилин кожну (східний тонізуючий масаж) або під час руху енергії (мал.1) підвищує життєвий тонус, покращує кровообіг, лімфоток, усуває напругу та біль у м'язах, дає заряд енергії на весь день.

 

Для зняття болю рекомендується обкатувати довільно до появи рівномірно рожевого забарвлення шкіри:

  • місце локалізації болю;
  • вище та нижче зони болю.

Проводити обкатку валиком на протилежному боці – симетричному місцю хвороби.

Наприклад: Якщо біль у правій руці, то катаємо ліву руку. Якщо біль у правій нозі – катаємо ліву ногу. Якщо біль у грудній клітці – катаємо зону проекції на спині. Якщо біль у спині – катаємо зону проекції на грудях. Якщо біль у попереку – катаємо живіт. Якщо біль у животі – катаємо поперек.

Після процедури в зоні застосування покращено кровообіг, пори «розкриті», нанесення протизапальних, знеболювальних кремів, мазей сприяє кращому проникненню в шкіру, підшкірну клітковину, м'язи та посилення їхньої дії.
  • Для проведення точної рефлексотерапевтичної діагностики - пошуку найбільш чутливих ділянок шкірного покриву, вплив аплікаторами на які дозволяє досягти найбільших результатів.
  • У спорті перед фізичним навантаженням надає добрий розігрів тіла. Після фізичного навантаження, прокочування валиком дозволяє прибрати біль у тілі та м'язову крепатуру.
  • Може застосовуватися як самостійно, так і в комплексі лікування з різними плоскими аплікаторами при інсультах, цукровому діабеті, при варикозній хворобі, грижах хребта, для ефективного спалювання жирових відкладень, при целюліті та ін.
  • Для розігріву шкіри перед масажем, що посилює лікувальний ефект масажу. Працювати валиком потрібно по чистій шкірі, так як гума не маслостійка і масла можуть її швидко пошкодити. Масажні олії, креми наносять після прокочування валиком.
  • Час дії перед масажем для розігріву 3-7-10 хвилин в залежності від індивідуальної реакції шкіри (до появи рівномірно рожевого забарвлення).
Бренд
Ляпко
Країна виробник
  • Україна
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

  • Ми рекомендуємо
  • Ортопедичні устілки