Аплікатор Ляпко УАЛЦ «Валик для обличчя»

725.00 грн.
В наявності
Доставка
Способи оплати
БрендЛяпко Країна виробникУкраїна
Опис

 Основна відмінність нового валика від попередніх - менша ширина, це дозволяє добре пропрацювати зону перенісся, носогубних складок. Також ручка тонша і зі спеціальним вигином, тому її зручніше тримати.

Валик створений для того, щоб продовжити молодість, підтримати здоров'я та красу. Достатньо 5-7 хвилин на день, щоб повернути шкірі сяйво та свіжість, нормалізувати тонус, зняти набряклість, зробити контури обличчя чіткішими. Валик для обличчя простий у використанні та безпечний. Розроблений лікарем-рефлексотерапевтом вищої категорії Миколою Григоровичем Ляпко й призначений для масажу обличчя, шиї та області декольте. Завдяки гнучким боковим гумовим втулкам вплив на шкіру м'якший і делікатний.

На поверхні валика понад 200 голок із срібла, міді, цинку, заліза та нікелю. Кожна голка заточена особливим чином, що запобігає можливості пошкодження поверхні шкіри.

Під час масажу валиком виникає рефлекторний вплив голок на поверхню шкіри, викликаючи зміну кровонаповнення ділянки шкіри, температури та чутливості. Місцева реакція є джерелом тривалої імпульсації до нервових центрів. Відбиті реакції організму, що виникають за цим, впливають на стан периферичних рецепторів і тканин у зоні впливу. Таким чином, масаж за допомогою валика для обличчя прискорює обмінні процеси та покращує мікроциркуляцію крові.

За допомогою невеликого та акуратного валика можна обробляти практично будь-які ділянки тіла (зони дрібних суглобів кінцівок, кисті та стопи), для зняття болю та спазмів.

Бренд
Ляпко
Країна виробник
  • Україна
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо, вас це зацікавить
  • Ми рекомендуємо
  • Ортопедичні устілки