Ортопедичні устілки при поперечній плоскостопості Kaps Allevia

Написати відгук
30123
312.00 грн.
В наявності
Доставка
Способи оплати
Показання до застосуванняПри поперечній плоскостопості ТипПовнорозмірні устілки, Безкаркасні устілки Антибактеріальні властивостіТак КолірБежевий Матеріал устілкиЛатексна пінка, Натуральна шкіра БрендKAPS
Вальгусна деформація
+
+
Загальний прайс-лист1,132.00 грн.
Ціна за все1,050.00 грн.
Опис

Виріб медичного призначення: ALLEVIA - профілактичні ортопедичні устілки з асиметричними плесновими накладками.

Застосування устілок: Синдром перевантаження передньої частини стопи (поперечна плоскостопість); метатарзалгія, включаючи неврому Мортона; деформації пальців ніг; мозолі та натоптиші з підошовного боку в області головок 2, 3 і 4 плеснових кісток; порожниста стопа; ревматоїдна стопа. 

Дія устілок (плеснової подушечки): позитивно змінюють розподіл тиску на підошовну сторону стоп в області головок 2, 3 і 4 плесн; пом'якшують контакт головок плеснових кісток із землею; попереджують опущення головки плеснових кісток; знижують ризик утворення фіксованих опуклих передніх і молоткоподібних пальців; зменшують біль в області головок плеснових кісток. 

Протипоказання: Устілки не можна використовувати особам із синдромом діабетичної стопи. 

Попередження:Устілки не повинні мати прямого контакту зі шкірою стопи. При використанні устілок захищайте ноги шкарпетками, гольфами або панчохами. У разі будь-яких сумнівів щодо застосування устілок проконсультуйтеся з вашим лікарем, фізіотерапевтом або подологом. 

Використані матеріали: натуральна шкіра, яка легко вбирає піт, що виділяється стопами; текстильний матеріал, що підкладає плеснову подушечку з пінолатексу; шар латексної піни на підошовній частині. 

Інструкція по застосуванню та очищенню устілок: Устілки використовувати у взутті з каблуком не більше 4 см. Розміщення устілок всередині взуття призводить до зменшення її внутрішніх розмірів (посадки та висоти пальців). Тому устілки підходять, перш за все, для взуття більш широкого крою, зі змінними устілками і для взуття з регульованими застібками в передній частині стопи і на супінаторі. Особи, які раніше не використовували устілки з плюсневою подушечкою, можуть спочатку відчувати дискомфорт. Звикати до устілок необхідно поступово (перший день - 1 година використання, другий день - дві години і т.д.). Вийміть спітнілі устілки з взуття та дайте їм висохнути при кімнатній температурі, далеко від будь-яких джерел тепла. Не можна використовувати устілки при їх деформації та/або значному потінні зовнішнього шару з натуральної шкіри. Зношені устілки викидайте в контейнери для змішаних відходів. 

Спосіб зберігання: Берегти від сонячних променів. Зберігайте в сухому місці.

Бренд
KAPS
Показання до застосування
  • При поперечній плоскостопості
Тип
  • Безкаркасні устілки
  • Повнорозмірні устілки
Антибактеріальні властивості
Так
Матеріал устілки
  • Латексна пінка
  • Натуральна шкіра
Розмір устілки
35
Знайти схожі
5
5 з 5
Відгуки: 1
5 зірка
100%
4 зірки
0%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірка
0%
Катерина
5
Коментар
Завдяки цим устілкам моє самопочуття покращилось вже після першого виходу з дому. Відповідають опису, зручні, легко переставляю їх з одного взуття в інше. Дуже вам вдячна!
  • Ми рекомендуємо
  • Ортопедичні устілки